
âřßůž® [ Pretorianin ]
umiesz szybko pisać na klawiaturze?
wpisujcie swoje wyniki, a przy okazji jakby coś się posypało/nie działało/cokolwiek dajcie znać
Kogee [ Konsul ]
Pogralem 5min i sie znudzilo, potem moge bardziej przetestowac.
Dodaj zeby w stukniecu w dany klawisz zestrzeliwalo litery od dolu a nie od gory.
Pan P. [ Konsul ]
1678. Mógłbym więcej, ale mi się znudziło. :-)
âřßůž® [ Pretorianin ]
Kogee --> 5 min :) milo mi to slyszec... faktycznie trzeba poprawic sytuacje, gdy spadaja dwie takie same litery. Wiedzialem o tym, ale myslalem ze jakos przejdzie
Pan P. --> w sumie to jest tak, ze dla piszacych bezwzrokowo jest za latwo, a dla tych ktorzy musza zerknac na klawiature za ciezko. Chyba lepiej postawic na bezwzrokowcow i dolozyc wiecej liter.. :)

claudespeed18 [ Senator ]
Invalid bytecode.

Anthoris [ Pretorianin ]
1671 nudne to