GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

umiesz szybko pisać na klawiaturze?

30.11.2007
22:01
smile
[1]

âřßůž® [ Pretorianin ]

umiesz szybko pisać na klawiaturze?



wpisujcie swoje wyniki, a przy okazji jakby coś się posypało/nie działało/cokolwiek dajcie znać

30.11.2007
22:21
[2]

Kogee [ Konsul ]

Pogralem 5min i sie znudzilo, potem moge bardziej przetestowac.
Dodaj zeby w stukniecu w dany klawisz zestrzeliwalo litery od dolu a nie od gory.

30.11.2007
22:24
[3]

Pan P. [ Konsul ]

1678. Mógłbym więcej, ale mi się znudziło. :-)

30.11.2007
22:38
[4]

âřßůž® [ Pretorianin ]

Kogee --> 5 min :) milo mi to slyszec... faktycznie trzeba poprawic sytuacje, gdy spadaja dwie takie same litery. Wiedzialem o tym, ale myslalem ze jakos przejdzie

Pan P. --> w sumie to jest tak, ze dla piszacych bezwzrokowo jest za latwo, a dla tych ktorzy musza zerknac na klawiature za ciezko. Chyba lepiej postawic na bezwzrokowcow i dolozyc wiecej liter.. :)

30.11.2007
22:45
[5]

Kogee [ Konsul ]

Tym razem troche krocej.


umiesz szybko pisać na klawiaturze? - Kogee
01.12.2007
08:26
smile
[6]

claudespeed18 [ Senator ]

Invalid bytecode.

01.12.2007
08:35
smile
[7]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Mhm -->


umiesz szybko pisać na klawiaturze? - kosik007
01.12.2007
09:32
smile
[8]

Anthoris [ Pretorianin ]

1671 nudne to

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.