GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obcy kontra Predator 2

30.11.2007
21:30
[1]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

Obcy kontra Predator 2

No więc niedługo premiera następnego filmu predatora i obcego :)
Zapowiada sie ciekawie.

data premiery: 2007-12-28 (Polska) , 2007-12-25 (Świat)

Wybieram się na premiere :D Jak oceniacie ten film?

Opis:

Trailery:

30.11.2007
21:32
[2]

Narmo [ nikt ]

Wybieram się na premiere :D Jak oceniacie ten film?
To można już obejrzeć ten film że da się go ocenić? Chińscy piraci coraz bardziej mnie zaskakują.


Edit: Dodatkowo zła kategoria.

30.11.2007
21:34
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak oceniacie ten film?

Oceniam, że będzie istną tragedią, na miarę części pierwszej.

30.11.2007
21:35
[4]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

Chodziło mi o to jak oceniacie po obejrzeniu zwiastunu...
A co do piratów to nie zdziw się ze na dniach w sieci będa udostępnione wersje pirackie filmu ;]

30.11.2007
21:35
[5]

szarzasty [ rammsteinick ]

przepowiadam jeszcze większa katastrofę niż pierwsza część- nie ma to jak brutalny gwałt na filmowych klasykach

30.11.2007
21:38
[6]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

ee tam gadacie ... Moze byc ciekawy ze wzgledu na efekty... Producenci chca odkopac starą klasyke filmów...

30.11.2007
21:39
[7]

Sznapi [ Parufka ]

Pierwsza część była denna, to i drugiej nic nie uratuje.

30.11.2007
21:46
smile
[8]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

Ciekawe co bedzie lepsze: Hitman czy AvP 2. Jakie jest wasze zdanie na ten temat??

30.11.2007
21:48
[9]

Paul12 [ Buja ]

Pierwsza część to dla mnie wyrzucone pieniądze na bilet do kina, tym razem poczekam aż puszczą w C+.

30.11.2007
21:48
[10]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

Dla mnie HITMAN to bedzie porażka...

01.12.2007
00:20
[11]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

Chociaż na Alen.vs.Predator się wybiore :D

01.12.2007
00:22
[12]

pecet007 [ - ]

Jedynka mi się podobała, ale sequele zazwyczaj są gorsze ;).
Oczywiście nie należy traktować filmu jako następcy zarówno serii Obcy jak i Predator bo wtedy miernie wypada...

01.12.2007
00:28
smile
[13]

Ziku90 [ Ziku ]

To jak to jest z tymi plakatami na styczeń 2008?

01.12.2007
11:02
[14]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

Na filmweb pisze że premiera jeszcze w święta.... Pozatym na trailerze to samo pisze....

01.12.2007
11:04
[15]

dagger865 [ Pretorianin ]

kisiel, ty lecisz tylko na efekty specjalne, ja jestem typem człowieka który ocenia fabułę, dialogi...pod tym względem jedynka była do dupy, dwójka też taka będzie...

01.12.2007
11:12
smile
[16]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

kisiel, ty lecisz tylko na efekty specjalne, ja jestem typem człowieka który ocenia fabułę, dialogi...pod tym względem jedynka była do dupy, dwójka też taka będzie...

mi tam jedynka sie bardzo podobala. fajnie ze robia sequel

01.12.2007
11:18
[17]

Trael [ Mr. Overkill ]

No cóż chyba zmieszczę się w jednym zdaniu: Będzie chała i tyle.

01.12.2007
11:26
[18]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jedynka była ok, to część drugą też zobaczę. Widziałem już zajawki w kinie.

01.12.2007
11:43
[19]

Kisiel1992 [ Pretorianin ]

Każdy ma inny gust hehe

01.12.2007
12:46
[20]

HP Killer [ Centurion ]

jedynka na pewno nie była hitem ale i tak niezły film 2 pewnie lepsza

01.12.2007
13:07
smile
[21]

Leon86 [ PREDATOR ]

Film na pewno obejrzę, ale znając życie, będę kręcił nosem jak przy jedynce:-/ w jedynce walka w piramidzie, a teraz w mieście na jakimś zadupiu. Dlaczego nie mogą nakręcić tego filmu choć trochę podobnego do gry, miejsce lub czas akcji, itp. W dwójce jedynie jak na razie podobają mi się efekty specjalne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.