Kisiel1992 [ Pretorianin ]
Obcy kontra Predator 2
No więc niedługo premiera następnego filmu predatora i obcego :)
Zapowiada sie ciekawie.
data premiery: 2007-12-28 (Polska) , 2007-12-25 (Świat)
Wybieram się na premiere :D Jak oceniacie ten film?
Opis:
Trailery:
Narmo [ nikt ]
Wybieram się na premiere :D Jak oceniacie ten film?
To można już obejrzeć ten film że da się go ocenić? Chińscy piraci coraz bardziej mnie zaskakują.
Edit: Dodatkowo zła kategoria.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jak oceniacie ten film?
Oceniam, że będzie istną tragedią, na miarę części pierwszej.
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
Chodziło mi o to jak oceniacie po obejrzeniu zwiastunu...
A co do piratów to nie zdziw się ze na dniach w sieci będa udostępnione wersje pirackie filmu ;]
szarzasty [ rammsteinick ]
przepowiadam jeszcze większa katastrofę niż pierwsza część- nie ma to jak brutalny gwałt na filmowych klasykach
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
ee tam gadacie ... Moze byc ciekawy ze wzgledu na efekty... Producenci chca odkopac starą klasyke filmów...
Sznapi [ Parufka ]
Pierwsza część była denna, to i drugiej nic nie uratuje.

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]
Ciekawe co bedzie lepsze: Hitman czy AvP 2. Jakie jest wasze zdanie na ten temat??
Paul12 [ Buja ]
Pierwsza część to dla mnie wyrzucone pieniądze na bilet do kina, tym razem poczekam aż puszczą w C+.
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
Dla mnie HITMAN to bedzie porażka...
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
Chociaż na Alen.vs.Predator się wybiore :D
pecet007 [ - ]
Jedynka mi się podobała, ale sequele zazwyczaj są gorsze ;).
Oczywiście nie należy traktować filmu jako następcy zarówno serii Obcy jak i Predator bo wtedy miernie wypada...

Ziku90 [ Ziku ]
To jak to jest z tymi plakatami na styczeń 2008?
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
Na filmweb pisze że premiera jeszcze w święta.... Pozatym na trailerze to samo pisze....
dagger865 [ Pretorianin ]
kisiel, ty lecisz tylko na efekty specjalne, ja jestem typem człowieka który ocenia fabułę, dialogi...pod tym względem jedynka była do dupy, dwójka też taka będzie...

cotton_eye_joe [ maniaq ]
kisiel, ty lecisz tylko na efekty specjalne, ja jestem typem człowieka który ocenia fabułę, dialogi...pod tym względem jedynka była do dupy, dwójka też taka będzie...
mi tam jedynka sie bardzo podobala. fajnie ze robia sequel
Trael [ Mr. Overkill ]
No cóż chyba zmieszczę się w jednym zdaniu: Będzie chała i tyle.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jedynka była ok, to część drugą też zobaczę. Widziałem już zajawki w kinie.
Kisiel1992 [ Pretorianin ]
Każdy ma inny gust hehe
HP Killer [ Centurion ]
jedynka na pewno nie była hitem ale i tak niezły film 2 pewnie lepsza

Leon86 [ PREDATOR ]
Film na pewno obejrzę, ale znając życie, będę kręcił nosem jak przy jedynce:-/ w jedynce walka w piramidzie, a teraz w mieście na jakimś zadupiu. Dlaczego nie mogą nakręcić tego filmu choć trochę podobnego do gry, miejsce lub czas akcji, itp. W dwójce jedynie jak na razie podobają mi się efekty specjalne.