gromusek [ Street View ]
Samochod a przekraczanie granicy
wybieram sie do UK. Moje autko zarejestrowane jest na ojca (to samo nazwisko, inne zameldowanie) czy bede mial problemy na granicy ? Musze miec papier na urzeczenie samochodu czy sth ?
HP Killer [ Centurion ]
lepiej żebyś mniał swoje papiery.
stanson [ Szeryf ]
A kolega HP Killer słownika nie mnia?
Absolutnie nie musisz mieć żadnego "upoważnienia", czy jakichkolwiek tego typu bzdetów. Dokumenty od auta masz, więc pozostaje życzyć Ci szerokiej drogi :)
wysiak [ Generaďż˝ ]
Poza tym na granicy nikt nie sprawdza dokumentow auta, co najwyzej moze gdzies sie zdarzyc zwykla kontrola drogowa.
gromusek [ Street View ]
podziękował Panowie ;]
Danley [ slow but dangerous ]
ale jemu chodzi o UK a tam przecież jest normalna kontrola, podobnie jak w Irlandii
gromusek [ Street View ]
Danley >>> czyli w koncu jak ? musze miec ten papier czy nie ? bo za pare godz wyjezdrzam
mikmac [ Senator ]
nie, nie musisz
Ruinort [ Jónior ]
jesli jedziesz na ukraine i amsz jakies leprze auto wez KASE ze soba bo moga cie nie wpuscic
gromusek [ Street View ]
Ruinort >>> UK to nie ukraina to Anglia

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
edit się skończył :(
Nawet w UE jest potrzebne
Nie ma to jak fachowe porady
gromusek [ Street View ]
ktoś jeździł za granice autkiem kogoś z rodziny albo pożyczonym jak w rzeczywistości to wygląda trzeba mieć pozwolenie ?
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
możliwość takiego sprawdzenia to 1 na 10000
Masz dowód rejestracyjny i to wystarczy.
Danley [ slow but dangerous ]
hehe z tą kontrolą to do wysia było ;)
co do papieru - nie, nie musisz tak jak już niektórzy wspomnieli, nie mylmy tu z wymogami odnośnie auta pożyczonego :D