GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zagrać przez hamachi?

30.11.2007
17:32
[1]

lolmaster [ Konsul ]

Jak zagrać przez hamachi?

Chce z kumplem zagrać w starego, dobrego Ghost Recona przez hamachi, tylko nie wiem jak to zrobić. Pierwszy raz używam tego programu. Zrobiłem nową sieć, kumpel się podłączył do niej, obok niego widnieje zielona lampka. Postawiłem server do gry na LAN i nic. Kumpel nie widzi servera. Gdy chce go spingować, to pisze, że upłynął limit czasu rządania... co jest grane?

30.11.2007
17:36
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

wyłączcie antywirusy

30.11.2007
17:36
[3]

lolmaster [ Konsul ]

Nie mamy antywirów :)

01.12.2007
11:34
[4]

lolmaster [ Konsul ]

up

01.12.2007
11:37
[5]

dagger865 [ Pretorianin ]

hamachi to wg. mnie syf ;/

01.12.2007
11:42
[6]

lolmaster [ Konsul ]

A istnieje coś podobnego, co nie jest syfem?:)

01.12.2007
11:58
[7]

Toshi_ [ Konsul ]

dagger - ale zdaje mi się, że nikt cię o ZDANIE nie pytał

lolmaster - coś podobnego miałem niedawno (w Dark Crusade czy UT). Wszystko niby ładnie działało ale serwerów nie było widać... Czasami działało łączenie się przez IP (to z Hamachi oczywiście).
Nie wiem jak, ale odkryłem że ten systemowy firewall mi to blokował (mimo że te gry miałem na liście wyjątków). Wyłaczyłem go całkiem i wszystko zaczęło działać jak powinno.

01.12.2007
12:05
[8]

Tomas1987 [ Konsul ]

firewall ci blokuje. może masz router.

01.12.2007
12:21
[9]

lolmaster [ Konsul ]

Ok, to wyłącze firewall i spróbuje z kumplem jak będzie. A może winą tego jest, że ja już jestem normalnie w innej sieci LAN? Czy to raczej nie przeszkadza?

01.12.2007
12:34
[10]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Też mieliśmy ze znajomymi taki problem.Rozwiązanie to postawienie drugiego protokołu IPX.
Co prawda nie za bardzo wiem jak to zrobić bo to nie ja zrobiłem ale działało!

01.12.2007
13:09
[11]

lolmaster [ Konsul ]

Ok, kumpel wyłączył firewalla... pinguje nas obu ładnie. Tylko nie widzi serva w grze. Wie ktoś jak zrobić ten nowy protokół IPX?
Bardzo proszę o pomoc...

01.12.2007
15:05
[12]

lolmaster [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.