GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie Kupie PS2?

30.11.2007
16:39
[1]

QamilekQ [ Konsul ]

Gdzie Kupie PS2?

gdzie kupie nową Konsole Ps2 Slim za niewielkie pieniądze? poza allegro

30.11.2007
16:41
[2]

zalo [ Senator ]

a może byś tak powiedział gdzie mieszkasz? ogólnie proponuję zajżeć do jakiegos super/hipermarketu lub jakiegoś sklepu z elektroniką

30.11.2007
16:41
smile
[3]

xkxtx [ Prison Break ]

jakaś promocja w sklepie typu MM , Saturn , czy Mix Elekctronics
albo szukaj na sklepach internetowych
jednak allegro szczególnie polecam

30.11.2007
16:43
[4]

QamilekQ [ Konsul ]

mieszkam w Wieliczce koło krakowa woj. małopolskie. Byłem w mediamarkcie ale 500zł a ja chce dać do 400zł....
Na allegro najtańsza jest za 489zł

30.11.2007
16:44
[5]

KzX [ Konsul ]

Ja jestem z Lublina i jest proomocja PS2 kosztuje 390zł
Oczywiście w Media Markt

30.11.2007
16:50
[6]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Podaje link 400zł


również 400zł, ale z memorką i dodatkami

30.11.2007
16:52
[7]

QamilekQ [ Konsul ]

ma być nowa a nie jak nowa :P

30.11.2007
16:53
[8]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

W hipermarkecie - w carrefourze za 500.

30.11.2007
16:54
[9]

J0GURT [ Konsul ]

Skoro cena detaliczna wynosi ok~500zł, to nie kupisz nowej za 400zł.

30.11.2007
16:55
[10]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

To samo twierdze co J0GURT, może Ci się uda kupić nową za 449zł ale nie spotkałem się z taką ceną w sklepach.

30.11.2007
17:14
[11]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

chiba że na minusowej promocji (patrz Lublin) :)

czarnulka ma się dobrze i ceny już nie spadną (patrz nowa wersja w drodze 9xxx, wersje kolorowe, z dodatkami (np z Fifą 08)

więc 470-500 to norma

30.11.2007
17:26
[12]

QamilekQ [ Konsul ]

to pojade sobie na giełde elektroniczną kolega mówił że tam kupie nową przerobioną za 450zł

30.11.2007
17:36
[13]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

QamilekQ---> to się zdecyduj czy chcesz nową czy przerobioną

30.11.2007
17:50
[14]

xkxtx [ Prison Break ]

nowa to już nie przerobiona a jak sa w niej jakiech modchipy to nawet gwarancji nie dostaniesz na nią , towar z giełdy elektronicznej tu bym sie wachał

30.11.2007
18:07
[15]

QamilekQ [ Konsul ]

chce nową, ale już odrazu przerobioną

30.11.2007
18:09
[16]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

QamilekQ--> nie ma takiej, po co by Sony robiło konsole przerobione, żeby stacić na sprzedarzy gier :D Weź pomyśl, jak przerobisz to tracisz gwarancje, od nieoryginalnych płyt się laser psuje

30.11.2007
18:15
[17]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Albo zrób tak kup nową za około 470zł i daj do przerobienia koszt 100zł.

30.11.2007
18:20
[18]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Najlepiej takiego zakupu dokonać w Media Markcie, poszukuj też zestawu: pad + memorka (srebne kolory) za 140zł. ;-)

30.11.2007
18:39
[19]

frer [ God of Death ]

Za 400 zł to można co najwyżej dostać na jakiejś promocji, gdzie sklep sprzedaje bez marży, albo nawet poniżej kosztów własnych, a nie muszę chyba mówić, że to rzadkość i zwykle rzucą ledwie parę sztuk. Problem tkwi w tym, że cena już nie spada i raczej nie spadnie, a dzięki narzuconym podatkom płacimy tyle i raczej nic się nie da z tym zrobić. Kompletną paranoją jest to, że PS2 jest ponoć o jakąś 1/4 tańsze w USA niż u nas, a o różnicy w zarobkach chyba nie muszę wspominać.

30.11.2007
19:05
[20]

QamilekQ [ Konsul ]

up

01.12.2007
08:00
[21]

QamilekQ [ Konsul ]

up

01.12.2007
08:12
[22]

swietekkk [ Pretorianin ]

Jak Ci to wytłumaczyć?

Jak kupisz nową konsole (cena ~500) to będzie z gwarancją, i nie będzie przerobiona.
Jeśli kupisz już przerobiona to będzie bez gwarancji.
Jeśli chcesz nowa to kup sobie nowa, i przerób, tylko że nie będziesz miał gwarancji.
Przeróbka konsoli jest po to żeby odczytywała piraty, a chyba jak wiesz piracenie jest nie zgodne z prawem, dlatego nie ma nowych przerobionych z gwarancją. Może być kupiona dzisiaj, dajesz to przeróbki i masz dajmy że masz tygodniową (niby nowa) z przeróbka, ale bez gwarancji.

01.12.2007
08:24
smile
[23]

frer [ God of Death ]

swietekkk --> Nie dodałeś tylko, że ta nowa przerobiona bez gwarancji będzie kosztować ~600 zł.

01.12.2007
08:30
[24]

QamilekQ [ Konsul ]

to to ja wiem że sie traci gwarancje
Ale mi chodzi o to że na giełdzie elektronicznej na balicach przykładowo kupują nowe i przerabiaja i taka konsola kosztuje 400zł

01.12.2007
08:36
[25]

frer [ God of Death ]

QamilekQ --> A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Nie wierz we wszystko co niektórzy opowiadają tylko pomyśl chwilę. Skoro nowa konsola kosztuje 500 zł w sklepie, powiedzmy, że w hurcie bez marży 400 zł, a przeróbka (chip + robocizna) około 100 zł to jak jest możliwe, żeby sprzedawać nówkę przerobioną po 400 ?? Oni nie mają żadnego biznesu w dopłacaniu do interesu, a ludzie przerobione konsole kupują żeby grać na piratach, więc one muszą być droższe niż normalne.
Jeśli nawet są tam konsole w takiej cenie to albo używane, albo nawet uszkodzone po naprawie.

01.12.2007
08:37
[26]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

No to jedź sobie na giełdę.

01.12.2007
08:38
[27]

QamilekQ [ Konsul ]

pojade i jak kupie to napisze

01.12.2007
08:39
[28]

frer [ God of Death ]

Tylko nie wracaj tu z piskiem, że Cię oszukali, albo że po tygodniu konsola padła. :P

01.12.2007
09:19
[29]

QamilekQ [ Konsul ]

to ja juz niewiem czy przerabiać czy nie :(

01.12.2007
09:22
[30]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Nie przerabiaj.
Raz że słyszałem, że laser staje się bardziej podatny na uszkodzenia. Dwa że będzie zwykłym złodziejem.

01.12.2007
09:50
[31]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

W media markt są teraz promocje (bydgoszcz) ps2 chyba za 400 zł

01.12.2007
10:06
[32]

QamilekQ [ Konsul ]

a niewie ktoś po ile są w krakowe ps2? W Media Markt albo gdzie indziej żeby bylo do 400zł

01.12.2007
10:28
[33]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Widziałem dzisiaj w gazetce Auchan za 444 zł.

01.12.2007
10:35
[34]

Raito [ Konsul ]

Skoro cena detaliczna wynosi ok~500zł, to nie kupisz nowej za 400zł.

:D a ja kupiłem za 399 zł dokładnie ... bo była promocja na otwarcie sklepu u mnie :>

01.12.2007
10:59
[35]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

W media markt są teraz promocje (bydgoszcz) ps2 chyba za 400 zł

nosuper! akurat jak musze poczekać jeszcze co najmniej z tydzień zanim kasę będę miał to jest promocja w Media, bosko, pewnie się zdąży skończyć do zanim będę miał pieniadze jak znam życie
; (

ide poszukać mediamarktowej gazetki

01.12.2007
11:02
[36]

J0GURT [ Konsul ]

Raito - Promocja to nie detal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.