
xion [ Jigga ]
Kotek
Gdy znuży was wpatrywanie się na tego kotka, kliknicie "na niego" ;]
Bad Olo [ Stoprocent ]
B
yło :)
spoiler stop
Ale i tak dobre ;]

THC93Młody [ Canabis ]
LOL
Vidos [ Legend ]
Stare.
Forageriss [ Pretorianin ]
hehe miłe :)
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
InteligentnY z ciebie człowiek. Żartowałem.
HP Killer [ Centurion ]
dobre

szymon_majewski [ Senator ]
Łał super
ps. jak sie nazywa ta piosenka ?

Williams [ Generaďż˝ ]
Ciekawe:).
Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Obczaiłem i jest spoko. :)

xion [ Jigga ]
majewski - no domyśl się :D xD
cfs09 [ Konsul ]
Widziałem to już dawno :P
szymon_majewski [ Senator ]
xion ---> no dobra, moze inaczej
Jaki zespol ?
PunkNotDead [ Fender Stratocaster ]
szymon ----> chylińska?

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Fajny kotek i nie mam zamiaru na niego klikać

rothonu [ Generaďż˝ ]
To Hanna Banaszak.

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Grey Wolf, dokładnie, taki miły!
Nie nacisnę na niego, bo jak mu krzywdę zrobię tym ostrzem kursora?

IronMask [ Pretorianin ]
OMG!

SuddenDeath [ Pretorianin ]
Moze ktos dokladnie powiedziec tytyul tego utworu?????
Igierr [ Isilven ]
fajne:)

whiter [ Generaďż˝ ]
hehe dobre!