Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Sacrifice gra na internecie :)
Panowie kilku z was ma tę "piękną" grę Sacrifice. Może zmówmy się teraz na jakąś rundkę na necie w Sacrifice.Ja jestem bardzo chętny na grę ;). Zapraszam innych wpisujcie się tu i umówmy się grę.
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Nie ma chętnych ?? ;/
szaszłyka? [ Leo Messi ]
A o co chodzi w tej grze, bo nawet nie instalowałem

chickenom [ The Ramones ]
Ja się piszę. Fenomenalna gra!
axel1 [ The Nameless One ]
fajnie, fajnie, a link jakiś?
Dycu [ zbanowany QQuel ]
axel - Sacrifice to normalna gra, połączenie RTS'a z nietypową grą akcji TPP - Wyszła sporo lat temu, ostatnio dołączona chyba do GW.
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
szaszłyka? ---> Jesteś magem , robisz zadania dla wybranego boga(5 bogów) dostaniesz od niego czary oraz stwory do przywoływania :) Zagraj masz nawet 3 lekcje :)
Edit. LINK https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=374
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Może ktoś jeszcze ?? :))

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Tak mało osób ;/
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Co tylko ja i chickenom ;/
zalo [ Senator ]
ja się pisze, ale jestem nowicjuszem
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
ok robię listę
Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
szaszłyka? [ Leo Messi ]
Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
4.szaszłyk
A co mi tam ;)
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
to zrób to o co cię prosi ;))
reksio [ Q u e e r ]
Hmm, spróbuję się dołączyć, ale za parę dni - muszę sobie nową myszkę (z rolkami) do tej gry kupić :>
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
W cda jest :))
hopkins [ Zaczarowany ]
Jak sie pojawi w wyborczej to wtedy z wami pogram :)
PAINEKILER [ Konsul ]
Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
4.szaszłyk
5.PAINEKILER

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Pamiętam jak grałem w to z 2 lata temu :) Wypas gierka ;) Chyba sobie zainstaluję, bo nawet wiem gdzie może być :)
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
hopkins już była ;/
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Dobra, już zainstalowana ;)
Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
4.szaszłyk
5.PAINEKILER
6. Jamkonorek
zalo [ Senator ]
to już trzeba by powoli sie zebrać i tak liczba graczy to max 4, ale nie szkodzi, niektórzy są a niektórych nie bedzie na GG
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Trzeba sprawdzić co jest przyczyną że nie można stworzyć serva ;/
Edit.Albo hamachi zostaje :)
reksio [ Q u e e r ]
hopkins-> W wyborczej Sacrifice było w zeszły czwartek:D (wraz z Gothic, Europa Universalis 2, Alone in the dark 4)
zalo [ Senator ]
zawsze mozna zagrać na IP, no wiec jak chłopaki gramy czy nie? jak coś jestem pod GG
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Upne po tygodniu ;)
Dżemski [ Junior ]
A gra ktoś na hamachi?

walent [ Junior ]
ja moge zagrac jestem nawet nawet dobry