GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sacrifice gra na internecie :)

30.11.2007
16:13
[1]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Sacrifice gra na internecie :)

Panowie kilku z was ma tę "piękną" grę Sacrifice. Może zmówmy się teraz na jakąś rundkę na necie w Sacrifice.Ja jestem bardzo chętny na grę ;). Zapraszam innych wpisujcie się tu i umówmy się grę.

30.11.2007
18:27
[2]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Nie ma chętnych ?? ;/

30.11.2007
18:37
[3]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

A o co chodzi w tej grze, bo nawet nie instalowałem

30.11.2007
18:38
smile
[4]

chickenom [ The Ramones ]

Ja się piszę. Fenomenalna gra!

30.11.2007
18:39
[5]

axel1 [ The Nameless One ]

fajnie, fajnie, a link jakiś?

30.11.2007
18:43
[6]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

axel - Sacrifice to normalna gra, połączenie RTS'a z nietypową grą akcji TPP - Wyszła sporo lat temu, ostatnio dołączona chyba do GW.

30.11.2007
19:38
[7]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

szaszłyka? ---> Jesteś magem , robisz zadania dla wybranego boga(5 bogów) dostaniesz od niego czary oraz stwory do przywoływania :) Zagraj masz nawet 3 lekcje :)

Edit. LINK https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=374

30.11.2007
21:14
[8]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Może ktoś jeszcze ?? :))

01.12.2007
00:02
smile
[9]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Tak mało osób ;/

01.12.2007
10:03
[10]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Co tylko ja i chickenom ;/

01.12.2007
10:06
[11]

zalo [ Senator ]

ja się pisze, ale jestem nowicjuszem

01.12.2007
10:09
[12]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

ok robię listę

Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo

01.12.2007
10:51
[13]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
4.szaszłyk

A co mi tam ;)

01.12.2007
11:05
[14]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Chyba jednak nie pogram ->


Sacrifice gra na internecie :) - szaszłyka?
01.12.2007
16:17
[15]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

to zrób to o co cię prosi ;))

01.12.2007
16:36
[16]

reksio [ Q u e e r ]

Hmm, spróbuję się dołączyć, ale za parę dni - muszę sobie nową myszkę (z rolkami) do tej gry kupić :>

02.12.2007
09:14
[17]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

W cda jest :))

02.12.2007
10:08
[18]

hopkins [ Zaczarowany ]

Jak sie pojawi w wyborczej to wtedy z wami pogram :)

02.12.2007
11:20
[19]

PAINEKILER [ Konsul ]

Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
4.szaszłyk
5.PAINEKILER

02.12.2007
11:29
smile
[20]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Pamiętam jak grałem w to z 2 lata temu :) Wypas gierka ;) Chyba sobie zainstaluję, bo nawet wiem gdzie może być :)

02.12.2007
13:40
[21]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

hopkins już była ;/

02.12.2007
13:43
[22]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Dobra, już zainstalowana ;)

Chętni do gry:
1.Piotrus1pan
2.chickenom
3.zalo
4.szaszłyk
5.PAINEKILER
6. Jamkonorek

02.12.2007
13:52
[23]

zalo [ Senator ]

to już trzeba by powoli sie zebrać i tak liczba graczy to max 4, ale nie szkodzi, niektórzy są a niektórych nie bedzie na GG

02.12.2007
14:14
[24]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Trzeba sprawdzić co jest przyczyną że nie można stworzyć serva ;/


Edit.Albo hamachi zostaje :)

02.12.2007
14:17
[25]

reksio [ Q u e e r ]

hopkins-> W wyborczej Sacrifice było w zeszły czwartek:D (wraz z Gothic, Europa Universalis 2, Alone in the dark 4)

02.12.2007
17:49
[26]

zalo [ Senator ]

zawsze mozna zagrać na IP, no wiec jak chłopaki gramy czy nie? jak coś jestem pod GG

09.12.2007
09:43
[27]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Upne po tygodniu ;)

09.01.2008
22:49
[28]

Dżemski [ Junior ]

A gra ktoś na hamachi?

02.03.2008
14:30
smile
[29]

walent [ Junior ]

ja moge zagrac jestem nawet nawet dobry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.