GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Imprezy-jak zrobic dobrą impre

30.11.2007
15:29
[1]

Mortarospl [ Centurion ]

Imprezy-jak zrobic dobrą impre

Jakos nie mam talentu do robienia imprez niech ktos mi doradzi jak zrobic fajną imprezke i jaka muza itp....

30.11.2007
15:30
[2]

stanson [ Szeryf ]

Dużo znajomych ludzi w proporcjach 50/50+, duzo alkoholu, głośna muza, którą ci ludzie lubią, wolny lokal. Wsio.

30.11.2007
15:30
smile
[3]

Volk [ Senator ]

30.11.2007
15:31
smile
[4]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

nie przejmuj sie, w twoim wieku masz jeszcze prawo nie umiec niczego zrobic, a to, co pewnie wielu ci tu poleci jako recepty, bedzie musialo poczekac na ciebie jeszcze kilka lat ;)

30.11.2007
15:32
[5]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Dobra impreza (domowa), to ponoć taka, na którą przychodzi policja. ;-)

Składniki dobrego bigla:

- dziewuchy.
- alko.
- dobra głośna muzyka.

30.11.2007
15:33
smile
[6]

promyczek303 [ sunshine ]

imo wystarczy naprawde dobre towarzystwo ;-) Obojetnie gdzie, obojetnie przy jakiej muzyce... Ewentualnie troszke jakiegoś alkoholu ;-)

30.11.2007
15:36
smile
[7]

ronn [ moralizator ]

nie wiem jak, ale obecność DjJabłko11 nie zaszkodzi

30.11.2007
15:41
[8]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

a byli na tym forum i tacy, co oferowali sie, ze "rozkerca kazda impreze" - niestety nie pamietam kto to byl

30.11.2007
15:41
smile
[9]

Paul12 [ Buja ]

Beze mnie się nie obejdzie ;)

30.11.2007
15:45
smile
[10]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

tak tak, Impreza bez Kammela to jak ... hmmm ... no własnie:D

aaa zapomniałem, obowiązkowo trzeba za.. zwymiotować na ścianę, wtedy impreza jest udana

30.11.2007
15:45
[11]

el_dresso [ Chor��y ]

Bez gang-bangu ani rusz

30.11.2007
15:48
[12]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Nie ma poradnika na dobrą imprezę :P Aby stwierdzić czy imprezka jest dobra trzeba mieć dobre towarzystwo, dużo miejsca (sala lub duży dom) oraz alkohol. Co jak co, ale alkohol na dzisiejszych imprezkach to podstawa. Oczywiście coś "na przegryzkę". Dobrym elementem imprezki są stroboskopy, koguty oraz inne ciekawostki ze świateł.

30.11.2007
15:56
smile
[13]

Mortarospl [ Centurion ]

W domu impezki nie zrobie ale mam sporą piwnice...HEHE od czego innego jest piwnica:D:D

30.11.2007
18:37
[14]

nacpana0xp [ Junior ]

hmmm ja z tym problemu nie mam xD ludzie sie fajnie bawia a bez alkoholu...nawet czasami muzy nie trzeba...napewno kup mala pepsi i grajcie w butelke na zadania xD duzo smiechu i wogole jest git xD najlepiej zrob taka na luzie to bedzie fajnie xD

30.11.2007
18:40
smile
[15]

ddza [ WasabiHubert ]

Hmm widziałem kiedyś ciekawą grę planszową na picie wódki :D nie chcę mi się szukać ale na pewno na google szybko znajdziesz. Trzeba mieć dużo wódy, ale jak nie masz wystarczającej ilości to omiń parę punktów i pijcie po połówce :D będzie zajebiście :P wszyscy nieprzytomni, a Twoja impra przejdzie do historii :D

30.11.2007
18:49
smile
[16]

Kozi89 [ Senator ]

żeby impreza sie udała należy zaprosić mnie. Innej opcji nie widzę. Fakt, ze zaproszenia nie przyjmę, ale to zawsze coś...

30.11.2007
18:54
[17]

BmrQ3 [ Pretorianin ]

ddza dobrze mówi, impra bez szachów to jak szachy bez wódki...


Imprezy-jak zrobic dobrą impre - BmrQ3
30.11.2007
18:57
[18]

ddza [ WasabiHubert ]

Proszę :D

30.11.2007
18:59
[19]

gromusek [ Street View ]

znajomi + alko

30.11.2007
19:02
[20]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

ddza --> Dzieki wlasnie mi sie to gdzies zapodzialo :). Calkiem fajnie sie w to gra, testowalismy na wycieczce szkolnej, niezapomniane przezycia szczegolnie, jak trafia sie na pole "wybierz 3 osoby do picia" i wybiera sie 3x JA ;P.
Na impreze polecam tez gre w barana :). Gra polega na tym, ze siedza sobie ludziska w koleczku i licza (po kolei, kazdy po jeden) zgodnie z ruchem wskazowek zegara. Zamiast liczb z 7 (17,27 itd.) oraz na kazdy iloczyn liczby 7 (7,14 itd.) mowi sie baran. Jesli ktos tego nie powie albo chociaz sie zajaknie to pije, ma tez mozliwosc zmiany kierunki liczenia. Zabawa przednia aczkolwiek niebezpieczna, bo zazwyczaj gra sie w nia, az sie wodka (albo co sie tam ma pod reka) skonczy :).

30.11.2007
19:31
smile
[21]

Weakando [ Senator ]

Dobra impreza to tak:
- Fajni ludzie (tacy co o 1 w nocy mówią, że im się chce spać, albo ich coś boli odpadają), musi być też sporo ludzi, bo wtedy zawsze każdy ma z kim pogadać, powygłupiać się i jest co robić.
- PS2 + Singstar (na początku każdy będzie się wstydził śpiewać, po piwku albo kilku kielonkach, nie będziesz mógł dobić się do mikrofonu) Na imprezy jest to poprostu idealna sprawa, jak byłem na pierwszej imprezie z Singstarem to skończyło się na tym, że 5 ludzi śpiewało to jednego mikrofonu 5 do drugiego :)
- Duża kuchnia to podstawa, nie wiem dlaczego tak jest, ale najlepsze rozmowy i najwięcej ludzi prawie zawsze siedzi w kuchni.
- Sąsiedzi którzy nie dobijają się do drzwi.
- Powinny być conajmniej 2-3 osoby które są bardzo rozrywkowe, wtedy podtrzymają dobrą atmosferę.
- Alkohol (nie mówie tu o ilościach takich żeby każdy żygał pod siebie [chociaż to zależy od tego czy ktoś umie pić] ale tak żeby się chociażby przy tym singstarze odważniej śpiewało) + dobry polewacz.

30.11.2007
19:35
smile
[22]

Kompo [ Legend ]

Dobra impreza? Jedynie dwa czynniki muszą być spełnione.

- znajomi (najlepiej tacy, którzy po 5 piwach lub 5 seriach stwierdzają, że przydałoby się wreszcie coś wypić)
- alkohol (najlepiej tyle, by wystarczyło na dostateczne spore kliny na rano dla wszystkich :))

Wszystko inne nieważne.
;-)

PS. I jeszcze obecność Kompo. ;)

30.11.2007
22:16
smile
[23]

Mortarospl [ Centurion ]

No dzienx do wódy sie nie przekonałem ale do brawarka oczywiscie:D:D...Piwnica do świtne miejsce:D...Kompo nie zaprosze cie HAHHAHA<zart>

01.12.2007
11:11
[24]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

Dunkan ----> To ja i Fiesta88 :]
Wlasnie, zapros nas, a bedziej konkret impreza, musisz zapewnic alkohol, dojazd, nocleg, zarło... Bedzie fajnie

A tak serio to wystarczą chęci, dobry humor i alkohol oczyiscie... popijecie, pomysle wpadna do głowy i juz bedzie fajnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.