GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muzyka na imprezę (domówka)

30.11.2007
13:49
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Muzyka na imprezę (domówka)

Ok ostatnie przygotowania do imprezki i zapomniałem o najwazniejszym...muzyce, jako ze metalu gościom nie bede puszczał to potrzebuje odpowiedniej muzyczki :)

Szukam dobrego remixu popcornu Michaela Jarra
Alex M Vs. Marc Van Damme - Technodisco - to na bank basik ma super :)

ale teraz jestem w pracy i nie mam czasu myslec, moze ktos kto siedzi w takiej muzie zarzuci jakimis tytulami :) ZNANE, lubiane itd.

30.11.2007
13:56
smile
[2]

Foks!k [ Volleball - ]

bylem na 3 imprezach i na każdej leciało po kilka razy :P Świetnie sie tańczy przy tym :D:D


Scooter - The Question Is What Is The Question

30.11.2007
13:58
[3]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

jak bedzie sie lał alkohol (a będazie jak sądze ;)
to wtedy muzyka może lecieć z radia bo i tak nikt jej niesłucha ,tylko jest dodatkiem-ludzie pijani gadają ze sobą i niezwracają uwagi na to,a w radiu zawsze coś poleci co się z każdemu spodoba i zawsze się znajdzie śpiewak co zacznie na głos i wtedy wszyscy sie dołączął ;)

30.11.2007
14:06
[4]

martusi_a [ Celestial ]

A może po prostu niech każdy gość przyniesie coś, co lubi, i na tej podstawie ułożyć playlistę? Pewnie wszyscy się z chęcią dołączĄ. :)

30.11.2007
14:51
[5]

stanson [ Szeryf ]

Music is my exstasy, Alchemist Project

30.11.2007
14:57
smile
[6]

zip_error [ Centurion ]

zależy jaka to ma być imprezka, jeśli chodzi ci o imprezke przesiedzianą i gadaną to z doświadczenia wiem że rewelacyjnie sprawdza sie w każdym toważystwie (jako muzyka w tło oczywiście) hausik z wytwórni low pressing traxx

jeśli macie tańcować i takie tam to polecam Astral Projection i tego typu klimaty, po paru drinach nie idzie wysiedzieć w miejscu, nogi same się rwą

30.11.2007
14:59
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Widzę, że stanson i reszta zaczynają straszyć manieczkami, więc uratuję Twoich znajomych przed ta tragedią. :)

Polecam składanki Global Underground ( to znacznie ambitniejsza muzyka klubowa) oraz idealnie nadające się na imprezowanie składanki Hed Kandi (duzo typowego House, w tym ograne utwory, wszytko jednak inteligentnie i miło bez jakiejkolwiek tandety w tylu manieczek).
BTW: Hed Kandi ma też w dyskografii składanki "Back To Love" w których jest spora ilość pionierskich dla House utworów Disco czy Funky Soul, które spodobałyby się chyba każdemu ciachniętemu imprezowiczowi, bowiem idealnie nadają się do wyrwania lachona na parkiet i wywijania wspólnie tyłeczkami. ;D

zip_error >>> Sajkotransy na domówkę dla towarzystwa, które prawdopodobnie nigdy tej muzyki na uszy nie słyszało??
Proszę Cię... :/

30.11.2007
15:01
[8]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Na początek imprezki radzę dać coś spokojnego np. jakieś wolne kawałki. Coś z R`n`B. Następnie na ożywienie towarzystwa puścić Disco Polo. Gdy goście już dobrze się pobawią puścić ciekawe techno. :)
Mówię wam to działa :) Jeśli zgadzasz się z tym mogę podać kilka(naście/dziesiąt?) tytułów :)

30.11.2007
15:07
[9]

zip_error [ Centurion ]

meryphillia---> dlatego proponuje astrala, a nie np. analog pussy, czy halucinogen, bo to by ich wymiotło, ale astral nie jest mocno poryty, jest raczej luźnym i przestrzennym goa, oczywiście mają też kawałki mocniejsze, ale generalnie jest to pozycja na którą warto zwrócić uwagę,

ale jak myśle będą laski więc puść im Nelly F., czy może justin T. nie będe rzucał nazwiskami

30.11.2007
15:07
[10]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]


polecam

30.11.2007
15:07
[11]

stanson [ Szeryf ]

meryphilla --> zależy co kto lubi :)

30.11.2007
15:10
[12]

Axl2000 [ Hohner ]

dziekuje wszystkim, juz szukam na necie :)

30.11.2007
15:11
[13]

stanson [ Szeryf ]

Szukaj na necie szukaj :P

30.11.2007
15:11
[14]

Paul12 [ Buja ]

Lata 70 i 80 zawsze są na czasie - wszyscy to znają i ludzie potrafią naprawdę świetnie bawić się przy takich klasykach :)

30.11.2007
15:14
smile
[15]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Dawaj jeszczio raz Nastia..



30.11.2007
15:15
smile
[16]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

zip_error >>> Problem w tym, że dla Ciebie ta muzyka jest "lekka" dla nie słuchających takiej muzyki, to już jest hardkor...
Z sajkotransów raczej już polecałbym coś z PsyProgressive; Tegmę, Andromedę czy Son Kite.

BTW: Jeśli dla Ciebie Analog Pussy czy Hallucionogen, to coś co mogłoby wymieść, to aż boję się pomyśleć co byś powiedział gdybyś usłyszał Phobos Azazael, Kashyyyk, Multi Evil czy nawet Kindzadzę... xD

30.11.2007
15:15
[17]

wornock [ Armin van Buuren ]

30.11.2007
15:28
[18]

Axl2000 [ Hohner ]

ok jeszcze muzyka typowo klubowa jakas :D

30.11.2007
15:29
smile
[19]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Patrz post [7]. ;P

30.11.2007
15:33
[20]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Utwory, które polecam na taką imprezkę:

Crazy frog - Axel F (L Project Rmx)
Sash! - Equador
Akon - Smack That
East Clubbers - My Love
Jeckyll & Hyde - Freefall
Akon - Sorry, Blame it On Me
Malancia - Deep Tieep
2Face Idibia - African Queen
Rocco & Bass - Tell Me When (Club Mix)
Rocco & Bass - House Time (Club Mix)
David Guetta - Love is Gone (Radio Edit)
Boys - Jesteś szalona
Timbaland - Apologize
RH+ - Po prostu Miłość
50 Cent ft. Justin Timberlake - She wants it
Bob Sinclar - Love Generation
Timbaland - Way I are


Jeszcze coś dopisać? :P

30.11.2007
15:41
[21]

zip_error [ Centurion ]

meryphillia>>>> Co nieco znam, ale mnie to nie wymiata, to jak dla ciebie polecam Antagon, to coś w stylu darkpsy

30.11.2007
15:42
[22]

Slow Motion [ Konsul ]

Ściąganie osobno utworów zajmie ci za duzo czasu.

Sciagnij jakies sety radiowe, polecam A state of trance, np odcinek 283 czy 284 (moje ulubione). Nie ma lepszej muzyki na imprezy.

30.11.2007
15:42
[23]

magister_oc [ Pretorianin ]

30.11.2007
15:44
[24]

wornock [ Armin van Buuren ]

Ściągnij Armin van Buuren - A State of Trance 300 - moim zdaniem najlepszy ;]

albo Tiesto - Club Life

30.11.2007
15:44
[25]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Slow Motion -> Taa zgadzam się z Tobą całkowicie xD A state of trance part 283 po prostu wymiot ;] Duża dawka muzyki. Oprócz tego dobre także jest Energy Mix 2000

30.11.2007
15:50
[26]

Axl2000 [ Hohner ]

jesli tam jest TRANCE na co nazwa wskazuje to odpada w przedbiegach...:)

30.11.2007
15:51
[27]

Slow Motion [ Konsul ]

dlaczego? Sciagnij i zobacz sam.

30.11.2007
15:53
smile
[28]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Axl2000 >>> Dlatego po raz enty polecam składanki Hed Kandi. :)

30.11.2007
15:57
smile
[29]

Loon [ Panicz ]

30.11.2007
16:19
smile
[30]

HP Killer [ Centurion ]

tylko techno bądż clubowe hity

30.11.2007
16:37
[31]

junior42 [ Generaďż˝ ]

HP Killer oj jak pomogłeś...

Polecam także
Crazy Loop - Mm Ma Ma :)

01.12.2007
09:48
[32]

Axl2000 [ Hohner ]

ok wlasnie ostatni goscie się zawinęli, o 2 w nocy wpadla policja ze za głośno i zebysmy sie juz uciszyli ;P ach ci kochani sasiedzi z malymi dziecmi) imprezka się udała, dzieki za muzyke, przydala sie :)

01.12.2007
09:51
[33]

gromusek [ Street View ]

a ja Wam polecam imprezy z Polska muzyka lata 80' 90' ja ze swoimi znajomymi sie przy tym wspaniale bawimy %%%. W tej chwili nie cierpie uc uc uc uc uc

01.12.2007
10:10
smile
[34]

QamilekQ [ Konsul ]

Millenium - you are the on
Scooter - how do youdo
Jeckyll & Hyde Time files i freefall
Alchemist Project - Krishna ( eska edit )
Rihanna - Umbrella
Bajeranty - Wódko ma xD

edit niezauważyłem że sie skonczyło Jak impreska?

01.12.2007
13:27
[35]

<DexterH> [ Konsul ]

Moj faworyt:

A tak na marginesie to na domowce najlepiej sprawdzaja sie starocie + radiowa "papka" rmf'u i "zetki". Jesli zaprosisz duzo osob to nie licz na to ze kazdy bedzie mial taki sam gust muzyczny. W przypadku ostrego techna polowa osob bedzie zachwycona a dryga polowa zalamana. Podobnie bedzie z ciezkim rockiem itp. Grajac jakies stare hity czy muzyke nazwijmy "ogolnoradiowa" nikomu to nie bedzie przeszkadzac a niektorym moze sie nawet spodobac. Tp tyle mojej teorii, sorry za ewentulane bledy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.