chrisoo6 [ Junior ]
Sprzedam Warcrafta 3 z dodatkiem
Mam do sprzedania warcrafta 3 z dodatkiem frozen throne
Gra jest nowa ,ale rozpakowana.Gra byla 1x w napedzie cd rom .Gra jest nowiutka z cd keyami
Sprzedaje ja poniewaz mam zaslaby serwer internetowy i sie tnie.Gralem w nia tylko raz.Na plytach nie ma sladu uzytkowania.
Fett [ Avatar ]
nie rozummiem o co chodzi z tym serwerem za bardzo. A ile chcesz ?
Tak BTW. to masz od takich rzeczy bazar i allegro.pl
szogun007 [ Generaďż˝ ]
Chodziło mu chyba o łącze.
chrisoo6 [ Junior ]
Chodzilo mi o łacze sprzedam ja za 35 zl !!!!!!!
dagger865 [ Pretorianin ]
ee, wybacz, ale masz oryginalne i nieużywane wszystkie CD-Key'e? a po drugie to za drogo tę grę sprzedajesz, ona wyszła w 2003 roku, człowieku!