GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Warcrafta 3 z dodatkiem

30.11.2007
07:16
[1]

chrisoo6 [ Junior ]

Sprzedam Warcrafta 3 z dodatkiem

Mam do sprzedania warcrafta 3 z dodatkiem frozen throne
Gra jest nowa ,ale rozpakowana.Gra byla 1x w napedzie cd rom .Gra jest nowiutka z cd keyami
Sprzedaje ja poniewaz mam zaslaby serwer internetowy i sie tnie.Gralem w nia tylko raz.Na plytach nie ma sladu uzytkowania.

30.11.2007
07:42
[2]

Fett [ Avatar ]

nie rozummiem o co chodzi z tym serwerem za bardzo. A ile chcesz ?

Tak BTW. to masz od takich rzeczy bazar i allegro.pl

30.11.2007
08:00
[3]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

Chodziło mu chyba o łącze.

01.12.2007
10:35
[4]

chrisoo6 [ Junior ]

Chodzilo mi o łacze sprzedam ja za 35 zl !!!!!!!

01.12.2007
10:51
[5]

dagger865 [ Pretorianin ]

ee, wybacz, ale masz oryginalne i nieużywane wszystkie CD-Key'e? a po drugie to za drogo tę grę sprzedajesz, ona wyszła w 2003 roku, człowieku!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.