GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GeForce 6600 LE - problemy techniczne

29.11.2007
21:33
[1]

Anihillus [ Konsul ]

GeForce 6600 LE - problemy techniczne

Wczoraj spalil mi sie wiatrak w GeForce 6600 LE(zdjecie modelu na zdjeciu). Znalazlem w piwnicy starszy model karty i postanowilem sam uporac sie z problemem. Wszystko byloby ok, gdyby nie fakt iz nie mam pojecia jak wyjac spalony wiatrak nie niszczac karty? Prawdopodobnie sa jakies specjalne narzedzia, jesli tak, gdzie mozna je kupic?


GeForce 6600 LE - problemy techniczne - Anihillus
01.12.2007
15:27
[2]

Anihillus [ Konsul ]

up

01.12.2007
15:29
[3]

mycha921 [ Invisible ]

Jeśli chcesz wyjąć całe chłodzenie to pod kartą masz prawdopodobnie kołki, naciśnij je od góry a potem powyginaj te "paski" tak żeby kołek przeszedł przez górę. Trochę zawile ale mam nadzieję że jakoś pomogłem

01.12.2007
15:32
[4]

Anihillus [ Konsul ]

Tylko jak to zrobic bez uszkodzenia karty? Diabel tkwi w szczegolach...

01.12.2007
15:36
[5]

mycha921 [ Invisible ]

Delikatnie palcami pozginać i powoli unieść radiator. W praktyce zapewne jest to trudniejsze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.