Anihillus [ Konsul ]
GeForce 6600 LE - problemy techniczne
Wczoraj spalil mi sie wiatrak w GeForce 6600 LE(zdjecie modelu na zdjeciu). Znalazlem w piwnicy starszy model karty i postanowilem sam uporac sie z problemem. Wszystko byloby ok, gdyby nie fakt iz nie mam pojecia jak wyjac spalony wiatrak nie niszczac karty? Prawdopodobnie sa jakies specjalne narzedzia, jesli tak, gdzie mozna je kupic?
Anihillus [ Konsul ]
up
mycha921 [ Invisible ]
Jeśli chcesz wyjąć całe chłodzenie to pod kartą masz prawdopodobnie kołki, naciśnij je od góry a potem powyginaj te "paski" tak żeby kołek przeszedł przez górę. Trochę zawile ale mam nadzieję że jakoś pomogłem
Anihillus [ Konsul ]
Tylko jak to zrobic bez uszkodzenia karty? Diabel tkwi w szczegolach...
mycha921 [ Invisible ]
Delikatnie palcami pozginać i powoli unieść radiator. W praktyce zapewne jest to trudniejsze.