GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cybermycha 12/07 - nowe, odświeżone pismo, z niezłymi fullami!

29.11.2007
19:48
[1]

mdegorski [ Centurion ]

Cybermycha 12/07 - nowe, odświeżone pismo, z niezłymi fullami!

Nowa, odświeżona CyberMycha (12/07) od 1 grudnia w kioskach, a w niej na płycie DVD trzy pełne wersje gier:
- Sacred Plus
- BMW M3 Challange
- Wyścig po obrazy mistrzów.

Info prasowe:
1 grudnia na rynku pojawi się odświeżony magazyn o grach komputerowych 'CyberMycha'.

Od numeru 12/07 wydawnictwo Egmont Polska zdecydowało się wprowadzić następujące zmiany w zawartości pisma:
- do każdego numeru zostanie dołączona płyta DVD (zamiast dotychczasowych 2 płyt CD) z trzema pełnymi wersjami gier oraz wieloma mini grami
- poszerzenie tematyki pisma o recenzje i prezentacje gier przeznaczonych dla starszych nastolatków - dzięki tej zmianie na łamach magazynu będą przedstawiane największe hity na rynku gier komputerowych, które dotychczas, z racji ograniczenia wieku grupy docelowej, nie były recenzowane.

Nowa "CyberMycha" ma być adresowana do chłopców w wieku 9-14 lat, którzy interesują się grami na PC i konsole przeznaczonymi również dla dorosłych odbiorców (np. Wiedźminem).



Konsekwencją wprowadzonych zmian będzie również:
- odświeżenie logotypu pisma - nowe logo jest dwuwersowe, bez postaci Mychy
- nowa szata graficzna okładki, kartonika i nadruku na płytę, spójna z bardziej dojrzałą tematyką miesięcznika.

Cena magazynu pozostaje bez zmian i wynosi 9,99 zł


markolf.pl jak zawsze niezawodny.

Pozdrawiam,
Xardas1992


Cybermycha 12/07 - nowe, odświeżone pismo, z niezłymi fullami! - mdegorski
29.11.2007
19:52
smile
[2]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Wyścig po obrazy mistrzów.

zawsze marzyłem żeby w to zagrać!

29.11.2007
19:55
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Sacred nawet całkiem ;]

Ale co to ten wyścig?? ;D

Nowa "CyberMycha" ma być adresowana do chłopców w wieku 9-14 lat, którzy interesują się grami na PC i konsole przeznaczonymi również dla dorosłych odbiorców (np. Wiedźminem).


To zdanie jest nie poprawne. Trzeba się sensu domyślić :)

29.11.2007
19:58
[4]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Lukis, czego tam nie rozumiesz?

Sacred spoko, ale nie zaliczam się do grupy docelowej :)

29.11.2007
21:59
smile
[5]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

ŁAŁ polskie czasopisma idą w górę pamiętam że jeszcze niedawno Play i Cyber Mycha dawała słabiutkie gry a teraz oby dwoje idą na maksa .
Powoli Mycha idzie w górę na mojej liści gazet o grach z płytkami , i uwazam ze jak w dalszym ciągu będą dawać coraz lepsze gierki ( w poprzednim numerze były wormsy oblęzenie ) to owansuje na podium wywalając z niego Clicka

29.11.2007
22:00
[6]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

A swoją drogą Sacred wyrąbista gra i napewno kupię !

29.11.2007
22:05
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

BMW M3 Challange
Czy to nie jest gra, którą mozna za darmo z neta pobrać? Takie gry to dodaje się jako zwykły dodatkowy bonus w innych czasopismach, a nie jedne z pełniaków. Sacred taruje nieco sytuację, ale mimo wszystko jest wilel lepszych czasopism o grach jak np. Click!

29.11.2007
22:13
[8]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

fan realu madryt i raula ----> BMW M3 było w Clicku nr 11/2007 jako gra Freeware.
Click to moje ulubione pismo ( ulubione nie znaczy najlepsze ). Ale uwazam że jak dalej Cyber Mycha będzie dawać przynajmiej 1 świetną grę to zostanie lepsza pod względem pełniaków od niego !

29.11.2007
22:15
[9]

$Respect$ [ Konsul ]

sacred - no no ciekawie

29.11.2007
22:17
[10]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Pełniaki to nie wszytko. ja gdybym patrzył an to kupował bym tylko CD-A. Dla mnie są wazniejsze jednak dwie rzeczy, cena i jakoś testów. Cena Clicka jak na czasopismo z płytka chyba najniższe w kraju, a teksty fajne, aż chce się czytać (np. dla mnie świetna i oryginalna recenzja Overlorda). CyberMycha nie ma co szukać. Ma ronomę pisemka dla dzieci i niestety szybko tego nie zmieni. Jedynym ratunkiem dla niej jest zainwetsowanie w pełniaki, ale to nie wystarczy.

29.11.2007
22:23
[11]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

ja to mówiłem tylko pod względem pełniaków oczywiście jeśli chodzi o teksty to moja klasyfikacja byłaby inna a przyznam się żę jedyne czasopismo które czytam zawsze do końca to ..... Click

29.11.2007
22:49
[12]

litlat [ (A)//(E) ]

Kurde... zawsze chciałem w Sacred sobie zagrać:P

Jak z tekstami w tym piśmie? Dają rade?


Chyba sie skusze :)

29.11.2007
22:52
[13]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

litlat -> w sumie nie wiadomo :) teraz są zmiany to i teksty mogą wyglądać inaczej :)

29.11.2007
22:54
[14]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Inaczej tzn ---> nie będą moze skierowane do głupich 12 latków albo i młodszych gnojków

30.11.2007
02:55
[15]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

btw

gdyby ktoś z redakcji jakiegokolwiek pisma czytal wlasnie ten post to..

poszukuje pracy!
wiem bardzo dużo, zrobię wszystko, uczę sie szybko

proszę o kontakt przez gg
tylko poważne oferty

30.11.2007
21:05
[16]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Sacred?? Wow, nie jest źle.

01.12.2007
08:31
[17]

claudespeed18 [ Senator ]

czym sie tu podniecac, moze dla Sacreda ale i tak żadna rewelacja

01.12.2007
08:39
[18]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Gdyby nie Sacred, to mógłbym powiedzieć że lepsze fulle daje Wyborcza :]

01.12.2007
09:23
smile
[19]

D3O [ Konsul ]

Hmmm Sacred? Chyba kupię specjalnie dla tej gry, a samo pismo poleci do kosza :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.