GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaka gra???

29.11.2007
18:25
smile
[1]

mateush12 [ Pretorianin ]

jaka gra???

w poniedziałek jadę do empiku i nie wiem którą wybrać grę:

Call of Duty 4 modern warfare

gears of war

battlefield 2

którą wy polecacie?

29.11.2007
18:26
smile
[2]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Call of Duty 4 bezapelacyjnie.

29.11.2007
18:27
[3]

mannan [ Neo-Crusader ]

Ja bym brał CoD 4

29.11.2007
18:28
[4]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Gears of War.
Nie wiem jak wersja na pc, ale ta na X0 jest fenomenalna.
Call of duty 4, również do bardzo dobrych gier, się zalicza.

29.11.2007
18:30
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Zdecydowanie Combat Mission: Shock Force.

Wszystkie nad którymi Ty się zastanawiasz mogą co najwyżej wąchać piach spod gąsienic rozpędzonego M1A2SEP Abrams, pędzącego w stronę pierzchających w przerażeniu Syryjskich żołdaków.

29.11.2007
18:34
smile
[6]

mateush12 [ Pretorianin ]

meryphillia---> zauważ że ja zastanawiam się nad grami z gatunku Fps a combat mission:shock force to gra z gatunku rts.

29.11.2007
18:36
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

mateush12 >>> Zauważ, że Shock Force, to nie RTS a RTW, a po drugie jest cholernie wciągającą grą "akcji". ;P

29.11.2007
18:40
smile
[8]

mateush12 [ Pretorianin ]

meryphillia----> sorry nie zauważyłem

29.11.2007
18:44
smile
[9]

THC93Młody [ Canabis ]

Bierz CoD4.Wprawdzie jest to jedna z najkrótszych gier ale stawiając na jakość,a nie na ilość to bije konkurencje na głowe

29.11.2007
18:46
[10]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

CoD bo konwersja GoW na PC ponoć skaszaniona.

29.11.2007
18:46
[11]

Fear2 [ Pretorianin ]

Hmmm... Cięzki wybór. Na pewno nie brałbym Battlefielda 2. Jeżeli choć ciut podobało ci się Call of Duty 1 lub 2 to bierz CODa. A że tej serii nie trawię zupełnie brałbym Gears of War. A jeżeli można odejść od tych 3 tytułów to weź Crysisa - jak dla mnie (póki co) jest to najlepszy FPS tego dziesięciolecia.

29.11.2007
18:48
[12]

mateush12 [ Pretorianin ]

Fear2->Crysisa mam

29.11.2007
18:51
[13]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

CoD bo konwersja GoW na PC ponoć skaszaniona.
Serio ? Z kąd masz takie informacje ? Ja myślałem że całkiem nieźle im to wyszło, a sama gra dostała dobrą notę ...

29.11.2007
19:24
[14]

kolarz90 [ Konsul ]

Call of Duty 4-jeśli chcesz grać w singlu
Battlefield 2-jeśli chcesz grać w sieci

Osobiście polecam Call of Duty

29.11.2007
19:42
smile
[15]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Call of Duty

29.11.2007
19:45
[16]

Pl@ski [ FlaT ]

Call of Duty 4-jeśli chcesz grać w singlu
Battlefield 2-jeśli chcesz grać w sieci


kolarz90 -> No chyba żartujesz, nie mów że jeszcze nie odkryłeś multi w CoD4?! Który wg. mnie bije na głowę multi w leciwym już BF2...

29.11.2007
19:46
[17]

mjuzik96 [ Konsul ]

Call of Duty 4: Modern Warfare

29.11.2007
20:04
smile
[18]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

Call of Duty 4 Modern Warfare

29.11.2007
20:08
[19]

Ranczo [ Geralt z Rivii ]

Jedno znacznie Call of Duty 4 Modern Warfare

29.11.2007
20:15
[20]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Między Call of Duty 4 i Gears of War nie ma większej różnicy jeśli chodzi o grywalność. Ja bym na twoim miejscu kupił Gears of War, z patriotyzmu, wkoczu pewną częś gry robiono w Polsce:)

30.11.2007
19:54
smile
[21]

whiter [ Generaďż˝ ]

GEARS OF WAR I COD4
<-------

30.11.2007
19:57
[22]

HP Killer [ Centurion ]

call of duty 4

02.12.2007
10:17
[23]

Filip9424 [ Pretorianin ]

call of duty 4 na 100%

02.12.2007
10:24
smile
[24]

MAROLL [ Marek ]

Call of Duty 4: MW i nie ma ch..

02.12.2007
10:33
[25]

PAINEKILER [ Konsul ]

Call of Duty 4

Single bardzo krótki ale za to z ogromną dawką akcji jak w dobrym kinie akcji. I muliti również świetny.

02.12.2007
10:55
[26]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

CoD 4 i Gears of War. Zobacz w GoW co zrobili polacy :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.