
Pagon [ Centurion ]
Czy pójdzie mi Crysis?????
Mam 1 gb ram, kartę geaforce 8500 gt 512 mb, procka 2,2 core 2 duo i win xp
klimson_ [ Konsul ]
pojdzie
na low/medium

Pagon [ Centurion ]
Ulżyło mi. Ale nie będzie się cioł????
wishram [ lets dance ]
zależy jaką grafikę sobie ustawisz
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Ściągnij demo ;)) lub sobie skądś załatw. I sprawdzisz czy chodzi :))
Edit. Ludzie po to są dema aby to sprawdzać ;/
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
A czy mi pójdzie?? sprzet widoczny poniżej>???
wishram [ lets dance ]
pójdzie... nie wiem ile masz ramu, ale jak masz taki sprzęt to pewnie dużo vel wystarczająco

whiter [ Generaďż˝ ]
pójdzie,pójdzie....
sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]
mi na 8600gt chodzi na medium/high ale tnie sie, sadze ze to wina tego 1gb ramu:/ ale mozesz smialo probowac na low powinien smigac
Thomas_S [ Legionista ]
Będzie ciąć jak stara maszynka do golenia
Lupus [ starszy general sztabowy ]
W najbliższym CDA ma być demo.

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Thomas_S
Będzie ciąć jak stara maszynka do golenia
>> To dlaczego na moim kompie (sygnaturka) chodzi płynnie i bez cięcia na low? Drugim razem jak czegoś nie wiesz, to o tym nie pisz.
spikeminoda [ Centurion ]
powinno chodzic na ustawienich medium tylko pod warunkiem ze bedzie sie mialo ten dodatkowe 1gb ramu
Ja na swoim kompie:Intel pentium 4 3.4Ghz,2Gb DDR 400Hz,Geforcie Galaxy 7600GS 256Mb 256Bit DDR3 wyciagam plynne 35 klatek na ustawieniach na medium(wszystko)