GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pójdzie mi Crysis?????

29.11.2007
15:59
smile
[1]

Pagon [ Centurion ]

Czy pójdzie mi Crysis?????

Mam 1 gb ram, kartę geaforce 8500 gt 512 mb, procka 2,2 core 2 duo i win xp

29.11.2007
16:02
[2]

klimson_ [ Konsul ]

pojdzie
na low/medium

29.11.2007
16:04
smile
[3]

Pagon [ Centurion ]

Ulżyło mi. Ale nie będzie się cioł????

29.11.2007
16:05
[4]

wishram [ lets dance ]

zależy jaką grafikę sobie ustawisz

29.11.2007
16:05
[5]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Ściągnij demo ;)) lub sobie skądś załatw. I sprawdzisz czy chodzi :))

Edit. Ludzie po to są dema aby to sprawdzać ;/

29.11.2007
16:05
[6]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A czy mi pójdzie?? sprzet widoczny poniżej>???

29.11.2007
16:09
[7]

wishram [ lets dance ]

pójdzie... nie wiem ile masz ramu, ale jak masz taki sprzęt to pewnie dużo vel wystarczająco

01.12.2007
11:21
smile
[8]

whiter [ Generaďż˝ ]

pójdzie,pójdzie....

01.12.2007
11:32
[9]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

mi na 8600gt chodzi na medium/high ale tnie sie, sadze ze to wina tego 1gb ramu:/ ale mozesz smialo probowac na low powinien smigac

01.12.2007
11:41
[10]

Thomas_S [ Legionista ]

Będzie ciąć jak stara maszynka do golenia

01.12.2007
11:41
[11]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

W najbliższym CDA ma być demo.

01.12.2007
11:50
smile
[12]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Thomas_S
Będzie ciąć jak stara maszynka do golenia

>> To dlaczego na moim kompie (sygnaturka) chodzi płynnie i bez cięcia na low? Drugim razem jak czegoś nie wiesz, to o tym nie pisz.

01.12.2007
11:55
[13]

spikeminoda [ Centurion ]

powinno chodzic na ustawienich medium tylko pod warunkiem ze bedzie sie mialo ten dodatkowe 1gb ramu

Ja na swoim kompie:Intel pentium 4 3.4Ghz,2Gb DDR 400Hz,Geforcie Galaxy 7600GS 256Mb 256Bit DDR3 wyciagam plynne 35 klatek na ustawieniach na medium(wszystko)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.