GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niecodzienny problem

29.11.2007
13:47
[1]

Ziomczyk [ Pretorianin ]

Niecodzienny problem

Otoz planuje zakup projektora i nie wiem jak ja to wszystko rozstawie w pokoju. Dołaczam prosty schemat mojego pokoju. Mam glosniki logitech x540. Jezeli uloze tak jak jest na schemacie glosniki beda calkiem zle ustawione. Jesli bede chcial ekran ustawic po drugiej stronie to znowuz zabranie mi kabla do projektora. Jak najmadrzej ustawic komputer, projektor, ekran i glosniki w tym pokoju? Dozwolona kazda kombinacja, nawet dotyczaca sofy i szafy :)
Bede bardzo wdzieczny za pomoc
edit. fotel wyladuje po drugiej stronie sofy i istotny fakt to taki iz zazwyczaj ogladam filmy na lezaco wiec sofa moze byc ulozona w taki sposob w jaki jest ale to jeszcze kwestia do rozwazenia


Niecodzienny problem - Ziomczyk
29.11.2007
13:53
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Tam gdzie szafa i regał wstaw ekran.

Projektor na półce nad sofą

powinno wyjść coś takiego:

29.11.2007
13:54
smile
[3]

michrz [ Konsul ]

Za mały pokój na projektor.

A tak w ogóle to nie masz okien w pokoju ?

29.11.2007
13:58
[4]

Ziomczyk [ Pretorianin ]

z odleglosci 3-4 metrow obraz z projektora jest juz duzy, z tym ze jak zastosuje sie do rady jamkgh_rev02 odleglosc bedzie wynosic 2,5m i to nie wiem czy nie jest za malo i nie wiem jak z kablami wtedy. Okno jest po prawej stronie na rysunku (miedzy przednim a tylnim glosnikiem)

29.11.2007
13:58
[5]

swietekkk [ Pretorianin ]

Mam kilka pomysłów, oto jeden z nich. --->

Nie wiem czy szafa sie otworzy i czy będzie dobre dojście do wszystkiego. Głośniki podwieś.


Niecodzienny problem - swietekkk
29.11.2007
14:02
[6]

Ziomczyk [ Pretorianin ]

swietekkk -> kable do przednich glosnikow sa za krotkie aby tak to ustawic, chyba ze sie przedluzki dokupi ale nie wiem czy nie wiaze sie to ze spadkiem jakosci

29.11.2007
14:25
[7]

HP Killer [ Centurion ]

najlepiej w ogule nie kupuj projektora.

29.11.2007
14:38
[8]

Ziomczyk [ Pretorianin ]

HP Killer od dawna chcialem miec projektor a teraz nadarzyła sie okazja ku temu wiec czemu nie

01.12.2007
18:00
[9]

Ziomczyk [ Pretorianin ]

byłbym wdzięczny za kilka nowych propozycji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.