GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedzmin jak pokonać Wielkiego Mistrza???

28.11.2007
19:27
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Wiedzmin jak pokonać Wielkiego Mistrza???

Gram na średnim poziomie. Wielki mistrz nie stanowi dla mnie problemu tylko Ifryty. Wszyscy mnie atakują, że niemoge nawet mieczem walnąć. Nie wiem czy walczyć srebnym mieczem czy do ludzi:( Może jakieś czary. Tylko jakie będą najlepsze???

28.11.2007
19:28
[2]

Anthoris [ Pretorianin ]

Ifryty nawalaj ze srebrnego.

28.11.2007
19:30
smile
[3]

B*A*L*D*U*R [ Legionista ]

Najpierw popraw pisownię!!!

02.12.2007
02:01
[4]

Martinus [ Konsul ]

Właśnie skończyłem Wiedźmina:(
Gram na średnim poziomie i powiem szczerze, w końcówce nie miałem najmniejszych problemów. Mistrza na chwile odrzucałem Aardem, waliłem trochę ifrytów srebrnym mieczem a potem załatwiłem mistrzunia zwykłym.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.