GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LUBELSKIE

28.11.2007
18:18
[1]

mastergot [ Centurion ]

LUBELSKIE

czy ktoś z was jest z województwa lubelskiego i jeździ na Ukraine

28.11.2007
18:19
smile
[2]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

ja tam jezdze sprzedawac chinczykom wodke po wegierskich cenach

28.11.2007
18:20
[3]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Pierwsze co mi się nasuwa na myśl...

spoiler start
co przemycasz? ;P
spoiler stop

28.11.2007
18:21
[4]

mastergot [ Centurion ]

słyszeliście coś o tym że są tam tanio fajerwerki do kupienia? Jak wiecie gdzie to napiszcie

28.11.2007
18:24
[5]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

sa u iwanowa w takiej szopie naprzeciw delikatesow-kijow

28.11.2007
18:36
[6]

HP Killer [ Centurion ]

ja z mazowsza bo najładniej.

28.11.2007
18:43
[7]

Danley [ slow but dangerous ]

nie polecam teraz jechać, włoski strajk.. no chyba że chcesz cały dzień stać w jednym miejscu :)

28.11.2007
18:43
smile
[8]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Ja jestem z okolic Chełma do Dorochuska dosłownie kawałek;p

28.11.2007
19:36
[9]

tosiek2142 [ Konsul ]

Mastergot ja mieszkalem blisko Ukrainy. W Tomaszowie Lubelskim mieszkalem... A ty gdzie gdzie mieszkasz?

29.11.2007
12:57
[10]

mastergot [ Centurion ]

tosiek2142----->mieszkam w Tomaszowie Lubelskim

30.11.2007
17:33
[11]

mastergot [ Centurion ]

up

01.12.2007
09:22
[12]

mastergot [ Centurion ]

up

01.12.2007
11:11
[13]

mefek [ Konsul ]

Ja mieszkam w Mirczu 10 km do Ukrainy a na przejście z 40.Ale na Ukrainie byłem kilkanaście razy.

01.12.2007
11:26
[14]

ch18 [ Konsul ]

JA mieszkam w Chełmie.Blisko do Ukrainy bo ok 25 km.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.