mastergot [ Centurion ]
LUBELSKIE
czy ktoś z was jest z województwa lubelskiego i jeździ na Ukraine

lewy rangers [ Generaďż˝ ]
ja tam jezdze sprzedawac chinczykom wodke po wegierskich cenach
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Pierwsze co mi się nasuwa na myśl...
mastergot [ Centurion ]
słyszeliście coś o tym że są tam tanio fajerwerki do kupienia? Jak wiecie gdzie to napiszcie
lewy rangers [ Generaďż˝ ]
sa u iwanowa w takiej szopie naprzeciw delikatesow-kijow
HP Killer [ Centurion ]
ja z mazowsza bo najładniej.
Danley [ slow but dangerous ]
nie polecam teraz jechać, włoski strajk.. no chyba że chcesz cały dzień stać w jednym miejscu :)

Dominik1991 [ Bezimienny ]
Ja jestem z okolic Chełma do Dorochuska dosłownie kawałek;p
tosiek2142 [ Konsul ]
Mastergot ja mieszkalem blisko Ukrainy. W Tomaszowie Lubelskim mieszkalem... A ty gdzie gdzie mieszkasz?
mastergot [ Centurion ]
tosiek2142----->mieszkam w Tomaszowie Lubelskim
mastergot [ Centurion ]
up
mastergot [ Centurion ]
up
mefek [ Konsul ]
Ja mieszkam w Mirczu 10 km do Ukrainy a na przejście z 40.Ale na Ukrainie byłem kilkanaście razy.
ch18 [ Konsul ]
JA mieszkam w Chełmie.Blisko do Ukrainy bo ok 25 km.