
Marcyś23 [ Centurion ]
Wyścigi..najlpesza gra
Mam pytanie...
Powiem strzeże, że lubie grać w gry samochodowe np. need for speed...
Dlatego chciałabym się zpaytać jaka wedłóg was jest najlepsza gra samchodowa?
I chciałabym również, abyście mi polecili jakąś grę..
Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkich czytających ten wątek!!!!
rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
Tak jak ty lubię serie Nfs
Inne gry samochodowe np: CMR, Juiced, Toca
sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]
Test Drive Unlimited, Life for Speed, Gtr-y

Hitmanio [ Legend ]
Hmm... w sumie mało gram w wyścigi - ale zawsze będę za Need for Speed, zwłaszcza NFS:Porsche :)
Kozi89 [ Senator ]
FlatOut 2

szaszłyka? [ Leo Messi ]
Test Drive Unlimited
Toca 3
COLIN 1/2/3/4/5/D.I.R.T
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Ja wyścigów ogólnie nie lubię :]
Ale bardzo wciągnęły mnie FlatOut 2, PGR 4 i może Toca Race Driver 3
Vidos [ Legend ]
Zależy jaki model jazdy preferujesz, ja osobiście lubię karkołomne wrc czyli Richard Burns Rally za jego poziom trudności.

ślimok [ Komandor Shepard ]
TDU

wolkov [ |Drummer| ]
GPL

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Wszystkie Coliny, TDU, NFS-y, Juiced, Toca, Flat Out 2 :)
$Respect$ [ Konsul ]
Stunt GP

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
Oprócz tych co inni pisali to może jeszcze Sega Rally, Xpand Rally.
Shoggoth [ oka nie wyjme ]
GTR 2
odynasek [ Legionista ]
colin mc rally i toca driver
musio3 [ Konsul ]
spróbuj może rFactor ?
E@mariachi [ Pretorianin ]
jesli chodzi o symulacje to cos ze stajni SIMBIN czyli najnowszy RACE 07
a jesli chodzi o arcade to TDU badz ktorys z ostatnich 3 NFS

kkkkkkrystian [ Senator ]
TDU
jak narazie, choć ja dodał bym jeszcze Colina DIRT i ToCa3
HP Killer [ Centurion ]
toca 3

Filip9424 [ Pretorianin ]
need for speed, colin mcrae, crashday, t.i.r, flatout, xpand rally, juiced
a stunt gp jest do dupy takie dla malych dzieci

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Sega Relly jest ponoć dobra :D
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
CMR 04.
Jak dla mnie najlepsza.

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
TDU albo NfSMW U2

*_*Cypriani [ White Trash ]
Need for Speed Underground, Need for Speed underground 2, Need for Speed Most Wanted i obydwie części FlatOut

cinekk [ Baccara ]
Moja ulubiona? FlatOut2!
Jakąś polecić? FlatOut2!
Może ma jakieś wkurzające niedoróbki w menu, ale jak już dojdziesz do rozpoczęcia wyścigu - miodzio. Jedynymi lepszymi wyścigami są te prawdziwe, niewirtualne, ale niestety nie każdy ma okazję wziąć w nich udział.
Beaverus [ Bounty Hunter ]
RACE 07 i TDU :)
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
Burnout Revenge