GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyścigi..najlpesza gra

26.11.2007
18:06
smile
[1]

Marcyś23 [ Centurion ]

Wyścigi..najlpesza gra

Mam pytanie...
Powiem strzeże, że lubie grać w gry samochodowe np. need for speed...
Dlatego chciałabym się zpaytać jaka wedłóg was jest najlepsza gra samchodowa?
I chciałabym również, abyście mi polecili jakąś grę..
Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkich czytających ten wątek!!!!

26.11.2007
18:10
[2]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Tak jak ty lubię serie Nfs

Inne gry samochodowe np: CMR, Juiced, Toca

26.11.2007
18:11
[3]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

Test Drive Unlimited, Life for Speed, Gtr-y

26.11.2007
18:18
smile
[4]

Hitmanio [ Legend ]

Hmm... w sumie mało gram w wyścigi - ale zawsze będę za Need for Speed, zwłaszcza NFS:Porsche :)

26.11.2007
18:23
[5]

Kozi89 [ Senator ]

FlatOut 2

26.11.2007
18:25
smile
[6]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Test Drive Unlimited
Toca 3
COLIN 1/2/3/4/5/D.I.R.T

26.11.2007
18:27
[7]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Ja wyścigów ogólnie nie lubię :]
Ale bardzo wciągnęły mnie FlatOut 2, PGR 4 i może Toca Race Driver 3

26.11.2007
18:30
[8]

Vidos [ Legend ]

Zależy jaki model jazdy preferujesz, ja osobiście lubię karkołomne wrc czyli Richard Burns Rally za jego poziom trudności.

26.11.2007
19:10
smile
[9]

ślimok [ Komandor Shepard ]

TDU

26.11.2007
19:13
smile
[10]

wolkov [ |Drummer| ]

GPL

26.11.2007
19:16
smile
[11]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Wszystkie Coliny, TDU, NFS-y, Juiced, Toca, Flat Out 2 :)

26.11.2007
19:23
[12]

$Respect$ [ Konsul ]

Stunt GP

26.11.2007
19:23
smile
[13]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

Oprócz tych co inni pisali to może jeszcze Sega Rally, Xpand Rally.

26.11.2007
22:49
[14]

Shoggoth [ oka nie wyjme ]

GTR 2

27.11.2007
12:13
[15]

odynasek [ Legionista ]

colin mc rally i toca driver

27.11.2007
12:36
[16]

musio3 [ Konsul ]

spróbuj może rFactor ?

27.11.2007
12:52
[17]

E@mariachi [ Pretorianin ]

jesli chodzi o symulacje to cos ze stajni SIMBIN czyli najnowszy RACE 07
a jesli chodzi o arcade to TDU badz ktorys z ostatnich 3 NFS

27.11.2007
12:58
smile
[18]

kkkkkkrystian [ Senator ]

TDU
jak narazie, choć ja dodał bym jeszcze Colina DIRT i ToCa3

01.12.2007
12:57
[19]

HP Killer [ Centurion ]

toca 3

01.12.2007
15:51
smile
[20]

Filip9424 [ Pretorianin ]

need for speed, colin mcrae, crashday, t.i.r, flatout, xpand rally, juiced
a stunt gp jest do dupy takie dla malych dzieci

01.12.2007
15:52
smile
[21]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Sega Relly jest ponoć dobra :D

01.12.2007
18:03
[22]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

CMR 04.
Jak dla mnie najlepsza.

01.12.2007
18:10
smile
[23]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

TDU albo NfSMW U2

01.12.2007
18:26
smile
[24]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Need for Speed Underground, Need for Speed underground 2, Need for Speed Most Wanted i obydwie części FlatOut

01.12.2007
18:43
smile
[25]

cinekk [ Baccara ]

Moja ulubiona? FlatOut2!

Jakąś polecić? FlatOut2!

Może ma jakieś wkurzające niedoróbki w menu, ale jak już dojdziesz do rozpoczęcia wyścigu - miodzio. Jedynymi lepszymi wyścigami są te prawdziwe, niewirtualne, ale niestety nie każdy ma okazję wziąć w nich udział.

01.12.2007
18:45
[26]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

RACE 07 i TDU :)

01.12.2007
18:48
[27]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Burnout Revenge

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.