
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Potrzymaj drabinę

bujal [ Centurion ]
glupie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Po co odkopujesz stare wątki ...

miki5 [ POLPAKfan ]
heh dobre to xD
Notar [ Pretorianin ]
nawet, nawet

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kozi89 [ Senator ]
Niezłe!

Tirane [ Konsul ]
Czy ja wiem, raczej malo smieszne...