GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Test Drive Unlimited-pytanie

25.11.2007
07:28
[1]

KzX [ Konsul ]

Test Drive Unlimited-pytanie

Witam
Posiadam komputer
Intel Pentium 4 2,4Ghz
1536Mb Ram
Nvidia GeForce 7600 GT 256MB
A w Test Drive mam jedynie 10 - 11 FPS
Co zrobić żeby gra chodziła stabilniej.Moim zdaniem to wina procesora gdyż jest on za słaby.Czy wymiana proca coś da.Bo owszem spełnia wymagania ale chcą identyczny procek jak mój

25.11.2007
07:41
[2]

pr0_gamer [ Konsul ]

Ustaw jakość grafiki na średnią i ewentualnie zmniejsz rozdzielczość.

Co do procesora - rzeczywiście mógłby być szybszy, ale jeżeli poustawiasz odpowiednio opcje, to nie powinno być problemów.

KzX - A jakie obecnie masz ustawienia gry?

25.11.2007
07:41
[3]

KzX [ Konsul ]

To nie pomaga
Ale reszta kompa jest OK?

25.11.2007
07:42
[4]

mjuzik96 [ Konsul ]

Niedawno miałem 512 ramu i też tak miałem.
Ja mam oryginał a ty?

25.11.2007
07:46
smile
[5]

KzX [ Konsul ]

pr0_gamer - rozdzielczość 800x600 detale niskie bez HDR i AA
mjuzik-gra oryginalna kupiona w Media Markt takich gier się nie piraci

25.11.2007
07:47
[6]

mjuzik96 [ Konsul ]

Może to być błąd twórców gry.

25.11.2007
07:50
[7]

pr0_gamer [ Konsul ]

KzX - Dziwne. Widziałem kiedyś TDU na komputerze z 768MB Ram, kartą grafiki (i tu nie jestem pewien) 256MB oraz procesorem bodajże 2.8 GHz. Gra chodziła płynnie na rozdzielczości 1024x768 ze średnimi detalami oraz programami włączonymi w tle.

Twój procesor jest tylko o 400MHz wolniejszy więc teoretycznie 800x600 z niskimi detalami powinien udźwignąć bez problemu - zwłaszcza że masz 1,5 GB Ram.

25.11.2007
07:52
[8]

KzX [ Konsul ]

Z tego co czytałem ta gra jest niestabilna.Ponieważ ATARI ma długi w wysokości 70 milionów to wydali gre by zarobić a nie zroblili jej stabilnej.
Choć u mojego wujka
komp wujka
Intel Core 2 Duo 2,4Ghz podkręcony na 2,8
2GB Ram
Nvidia Geforce 7950 Gt 512Mb
lub u kolegi
Intel Core 2 Duo
1GB Ram
Nvidia Geforce 7300GS 256MB
lub u kuzyna
Intel Core 2 Duo
2GB Ram
karta jak moja

Gra u każdego chodzi bez problemu
Nawet jak mój wujek miał Athlona 2800+ gra dobrze chodziła

25.11.2007
07:54
[9]

KzX [ Konsul ]

pr0_gamer - ja niedawno miałem tyle ramu to była tragedia.Gra chodziła jak bym miał grafike FX5200 lub gorszą a procek 1,0Ghz

25.11.2007
07:56
[10]

pr0_gamer [ Konsul ]

KzX - A jaką częstotliwość taktowania miały twoje kości RAM?

EDIT:
Nie chodzi mi o pojemność, lecz o taktowanie, np. 667MHz, 800MHz etc...

25.11.2007
07:57
[11]

KzX [ Konsul ]

teraz mam
1GB i 512 MB
a wtedy
256 i 512
Jak wczoraj gralem u wujka na nowym procu to było extra nie wiem jak zabrali mnie od kompa

25.11.2007
07:59
[12]

KzX [ Konsul ]

nie wiem musze zobaczyć
chyba 667
później ci powiem niedługo się pogapie po fakturach i pudełkach

25.11.2007
08:11
[13]

KzX [ Konsul ]

nikt nie wie co może mi pomoc

25.11.2007
08:18
[14]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Moim zdaniem to wina sterowników, a może masz śmietnik na komputerze?

Posiadam sprzęt trochę słabszy od Twojego i wszystkie detale ustawione na max (HDR wyłączony, bo mi z tym tnie się), rozdzielczość 1280 x 1024 i gra chodzi bardzo płynnie. Nie pamiętam tylko ile mam FPS, ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że gram w warunkach lepszych niż tylko komfortowo.

25.11.2007
08:19
[15]

KzX [ Konsul ]

a jaki masz komp??
Śmietnika nie mam
Sterowniki do wszystkiego najnowsze

25.11.2007
08:27
[16]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

AMD Athlon XP 2600+ 2.1 GHz, 1024 MB RAM, GeForce 7600 GS 256 MB - jak widać sprzęt swoje lata ma...

25.11.2007
08:29
[17]

KzX [ Konsul ]

Procek słabszy
Ram mniej
Karta słabsza wersja
wszystko masz słabsze to już nie wiem

25.11.2007
08:35
[18]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

No właśnie. Słabszy. Z ręką na sercu mówię Ci, że to co napisałem w poście nr 14 to prawda. Coś nie tak jest z ustawieniami Twojego kompa. Słyszałem, ale od razu zaznaczam, że nie wiem, czy to prawda, ale ponoć gra zwalnia na zintegrowanych kartach dźwiękowych, więc jeśli taką posiadasz, może to jest przyczyna?!

Sterowniki, o których wspomniałeś (chodzi mi o te do karty graficznej, być może trzeba zainstalować nowsze/starsze?).

25.11.2007
08:35
[19]

kuba553666 [ Pretorianin ]

Wiem że gra ci powinna śmigać normalnie na minimalnej ale ja tez mam ten sam problem a mam kompa podobnego do twojego tylko mam 1 giga ramu i GF 5500 fx 128 .U mnie szarpie jak cholera a poszedłem do kumpla co ma kompa gorszego ode mnie i mu śmiga :P to zależy chyba od nagrania płyty
Jedyna pomoc PATh

25.11.2007
08:42
[20]

KzX [ Konsul ]

Patch instalowany
Karta dzwiękowa zintegrowana ale to dzwięk jest ok bo jak mój wujek ma zintegrowana i kolega i kuzyn to nie to
A sterowniki były i nowsze i starsze

25.11.2007
14:56
[21]

KzX [ Konsul ]

UP

08.12.2007
16:12
[22]

xjr [ Centurion ]

wazna uwaga : jak ktos uzywa AMD Duala to niezbedne sa nanjnowsze sterowniki ze strony AMD i optymizer. wlasnie sobie wrzucilem i moge sie cieszyc z przyjemnej jazdy.

22.12.2007
06:54
[23]

KzX [ Konsul ]

Ale ja używam Pentiuma 4.Pomocy Prosze

25.12.2007
12:37
smile
[24]

Rychu 210 [ Legionista ]

Według mnie to wina mojego procka.
System:XP
Procek:1,8Ghz
Pamięć:512mb
Wolną przestrzeń mam.
Napęd:DVD nie wiem jaki ale spełnia wymagania
Karta graficzna:Radeon 9500
Karta dzwiękowa też spełnia
Direct 9.0c
i gdy chwilę pogram to nagle zaczyna chodzić jakbym miał jakiś stary grat.
Proszę o pomoc.

25.12.2007
12:43
[25]

boskijaro [ Senator ]

Ja na swoim sprzecie (mając jeszcze 1gb ramu) gram na max w 1024/768 bez przycinek, więc może to przez ram - zmniejsz na średnie ustawienia, wtedy powinno być ok.

25.12.2007
12:51
[26]

Axl2000 [ Hohner ]

ktos tu chyba zle uzywa słowa STABILNOŚĆ...

P4 2,4Ghz to sorry...szit...nawet HT bodaj nie ma...i szyne chyba 533Mhz

26.12.2007
15:03
smile
[27]

Rychu 210 [ Legionista ]

Nic nie podziałało.

02.01.2008
07:16
[28]

KzX [ Konsul ]

up

02.01.2008
07:46
[29]

KzX [ Konsul ]

Rychu 210 - masz za mało ramu i za słabą karte graficzną

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.