GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Auto/Motor waszych marzeń

24.11.2007
13:45
smile
[1]

pikolo [ KCM:* ]

Auto/Motor waszych marzeń

Prosze was abyscie w tym wątku, zamieścili samochod lub motor, o którym zawsze marzyliście. Mozna dodac obrazek, dane techniczne itp.
Modelu samochodow mozna szukac tu->
Modele motorow ->

Moj typ:

Volvo s80

Pojemność silnika: 2,4 Diesel
Moc maksymalna KM: 163
Prędkość maksymalna: 210 [km/h]
Zużycie paliwa: 8.6 l/100 km
Długość/Szerokość/Wysokość [mm] 4851 / 1861 / 1490

[aha] cena 170 tys zl


Auto/Motor waszych marzeń - pikolo
24.11.2007
13:51
[2]

provos [ Clandestino ]

Porsche 911 GT2

24.11.2007
14:00
[3]

szymon_majewski [ Senator ]

Chcialem miec taki od dziecinstwa. Niedlugo robie prawko, wiec jak bedzie kasa to sobie zafunduje

Porsche 924 Turbo

Pojemność silnika: 2.3 Benzyna
Moc maksymalna KM: 210
Prędkość maksymalna: 230 [km/h]
Zużycie paliwa: 11l /100 km
Długość/Szerokość/Wysokość [mm] ?

Cena od 40 do 2 tyś PLN

24.11.2007
14:05
smile
[4]

qweks [ Helix pomatia ]

BMW R 35, miłość od pierwszego wejrzenia

Silnik

- Typ: czterosuwowy, górnozaworowy, dwa zawory;

- Układ cylindrów: jednocylindrowy, chłodzony powietrzem;

- Pojemność skokowa: 342 cm3;

- Średnica x skok cylindra: 72x84;

- Stopień sprężania: 1:5,4;

- Moc maksymalna: 14 KM przy 4500 obr/min;

- Zasilanie: gaźnik SUM CK 3/22;

- Instalacja elektryczna: RD 47/70 2800;

- Zapłon: bateryjny;

- Świece zapłonowe: Bosch W 175.

Przeniesienie napędu

- Silnik-sprzęgło: bezpośrednie;

- Sprzęgło: jednotarczowe, suche;

- Skrzynia biegów: czterostopniowa z ręczną zmianą biegów;

- Napęd tylnego koła: wał napędowy.

Podwozie

- Rama: podwójna kształtówka prasowana;

- Zawieszenie przednie: widelec teleskopowy;

- Zawieszenie tylne: sztywne;


Auto/Motor waszych marzeń - qweks
24.11.2007
14:40
[5]

Łysack [ Przyjaciel ]

zależy:)

takie najbardziej realne, które chciałbym spełnić to Rover 200

następny w kolejce to Rover 75

jeśli chodzi o takie mniej realne, choć wydawać by się mogło że bardziej to zawsze chciałem mieć trabanta lub garbusa - niesamowite autka:)

fascynuje mnie również mini cooper, ale ten z początku lat 90' :)

ciężko byłoby mi ustalić kolejność w jakiej chciałbym powyższe samochody, ale na pewno spośród wymienionych najprędzej dorobię się Rovera 200 :)

jednak to jest tak właściwie nic w porównaniu do tego co rzeczywiście mi się marzy od wczesnych lat dzieciństwa.. bardzo wczesnych:



autko jest niesamowite z wyjątkowym silnikiem:)

moje odwieczne marzenie.. :)

24.11.2007
15:00
[6]

cinekk [ Baccara ]

Citroen DS - to nie jest auto, którym chciałbym codziennie jeździć, to auto, które chciałbym po prostu mieć, pielęgnować, oglądać i jeździć nim na zloty.

Dane techniczne DS 23

Nadwozie samonośne (połączone z płytą nośną), 4-drzwiowe, 5-miejscowe
Silnik 4-suw., 4-cyl. rzędowy, chłodzony cieczą, umieszczony wzdłużnie z przodu,
Napęd napędza koła przednie
Średnica 93,5 mm
Skok tłoka 85,5 mm
Pojemność silnika 2347 ccm
Moc maks. 84,5 kW (115 KM) przy 5500 obr/min
Stopień sprężania 8,75:1
Skrzynka przekładniowa 4-biegowa sterowana hydraulicznie lub automatyczna
Zawieszenie przednie i tylne niezależne, przy każdym kole elementy hydrauliczno -pneumatyczne, stabilizatory z przodu i z tyłu
Hamulce dwuobwodowe ze wspomaganiem - przednie tarczowe, tylne bębnowe, hamulec ręczny mechaniczny na koła przednie
Ogumienie o wymiarach: przód - 180HR380, tył - 165HR380
Długość/szer./wys. pojazdu 487,5/180,5/147 cm
Rozstaw osi 312,5 cm
Masa własna pojazdu 1320 kg
Prędkość maks 179 km/h
Zużycie paliwa 10,7 l/100 km przy 120 km/h


Auto/Motor waszych marzeń - cinekk
24.11.2007
15:35
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Solidny samochód na nasze drogi, nie do zajeżdżenia. Bez zbędnych pierdół elektronicznych, odpalić można nawet korbą. A jaki komfort. Zawsze chciałem mieć!


Auto/Motor waszych marzeń - mirencjum
24.11.2007
15:40
smile
[8]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale Wy macie tandetne marzenia motoryzacyjne. ;P

U mnie nadal od 7 lat marzeniem samochodowym numbero uno, pozostaje Pagani Zonda. =]


Auto/Motor waszych marzeń - meryphillia
24.11.2007
15:40
smile
[9]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Honda civic V generacji. Dla mnie to auto marzenie. Swietny wyglad, swietne silniki, mozna tak jeszcze wymieniac.

Poj. silnika: 1.6 16V Vtec
Moc : 125KM


Auto/Motor waszych marzeń - Bad Olo
24.11.2007
15:49
[10]

m1a87z [ NDAKOTA ]

ooooohhh.... <marzenia>


Auto/Motor waszych marzeń - m1a87z
24.11.2007
16:10
[11]

pikolo [ KCM:* ]

fajne macie marzenia ;)

24.11.2007
16:14
smile
[12]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

Shelby Mustang GT500
Silnik V8, OHV, umieszczony z przodu, napęd na tylne koła, chłodzony wodą
stopień sprężania: 10.5:1
stalowy blok

Pojemność 7015 cm&#179;
Moc maksymalna 355 KM / 5400 obr./min.
Maks. moment obrotowy 570 Nm / 3200 obr./min.
Prędkość maksymalna 240 km/h
Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,7 sek.
Skrzynia biegów 4-biegowa manualna
Zużycie paliwa Minimalne: 11 l/100 km
Średnie: 16 l/100 km

Marzenie. Tylko to zuzycie paliwa... :)


Auto/Motor waszych marzeń - Tymbarkus
24.11.2007
16:14
[13]

Amadeusz ^^ [ Marillion ]

Porsche Carrera Targa z 1985 roku.


Auto/Motor waszych marzeń - Amadeusz ^^
24.11.2007
16:22
smile
[14]

cinekk [ Baccara ]

Ale Wy macie tandetne marzenia motoryzacyjne. ;P

Phi, o sportowym aucie za kilkaset tysięcy każdy może marzyć, bo takie marzenia ma nieobeznany w motoryzacji plebs.

24.11.2007
16:56
smile
[15]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Sam jesteś nieobeznanym plebsem. ;P

Nie moja wina, że te prześliczne arcydzieło kosztuje 600.000 funtów...

24.11.2007
16:59
smile
[16]

...NathaN... [ The Godfather ]

meryphillia >> A wiesz, ze kiedys Pagani pracował w Lamborghini jako zamiatacz podłóg? :)

24.11.2007
17:03
[17]

rt2 [ Pretorianin ]

raczej nierealnie


Auto/Motor waszych marzeń - rt2
24.11.2007
17:04
[18]

rt2 [ Pretorianin ]

raczej realnie


Auto/Motor waszych marzeń - rt2
24.11.2007
17:04
[19]

Khelben [ PointGuard ]

Maybach Exelero


Auto/Motor waszych marzeń - Khelben
24.11.2007
17:19
smile
[20]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

NathaN >>> No i patrz, jak to "pucybut" stworzył istny Rydwan Bogów.

24.11.2007
17:27
[21]

gromusek [ keep Your secrets ]

audi S5 (jak bedzie to RS5)
merc CL AMG ;]

24.11.2007
17:36
[22]

Volk [ Legend ]

Z takich w miare realnych to Audi RS4 albo Subaru Forester.


Auto/Motor waszych marzeń - Volk
24.11.2007
17:38
[23]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Audi S5 :)

24.11.2007
17:43
[24]

gromusek [ keep Your secrets ]

Do autora >> jesli chodzi Ci o pojazd na 2 kołach to nie pisze a motor a MOTOCYKL, motor to silnik

26.11.2007
17:41
[25]

pikolo [ KCM:* ]

motor=motocykl zlosliwcze ;p
upuje

26.11.2007
17:52
[26]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Moje marzenie ---> DeLorean DMC-12
(Na dzień dzisiejszy w Polsce mamy 5 sztuk tego auta.)
chyba nigdy się nie spełni, ale cóż...optymistą trza być;)


Auto/Motor waszych marzeń - maviozo
26.11.2007
17:54
[27]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

BMW Fata wraz z koleżanką na załączonym zdjęciu :)


Auto/Motor waszych marzeń - NyyKo
26.11.2007
18:27
[28]

dziku86 [ The Cure ]

Mazda RX-7

Nadwozie 2-drzwiowe, 2-miejscowe
Silnik 2-wirnikowy silnik Wankla z dwiema turbosprężarkami
Pojemność skokowa - 2 x 654 cm3
Moc maksymalna - 180 kW(250 KM) przy 6500 obr/min
Stopień sprężania - 9,0:1
Skrzynia przekładniowa 5-biegowa manualna
Hamulce przednie tarczowe wentylowane i tylne tarczowe
Ogumienie o wymiarach 225/50 ZR16
Długość/szerokość/wysokość - 429,5/175/123 cm
Masa własna pojazdu - 1320 kg
Prędkość maksymalna - 250 km/h
Zużycie paliwa - 16 l/100 km


Auto/Motor waszych marzeń - dziku86
29.11.2007
15:27
smile
[29]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Jeep Grand Cherokee SRT8. Mam nadzieję, że realne. :)

DANE TECHNICZNE

JEEP GRAND CHEROKEE SRT8 V8 6.1L HEMI

SILNIK
benzynowy V8 Hemi 16 zaworów, trójkomorowy kolektor dolotowy, dwie świece na cylinder

POJEMNOŚĆ SKOKOWA (ccm)
6 059

MOC MAKSYMALNA (kW/KM) przy obr./min.
318 / 420 przy 6 200

MAX. MOMENT OBROTOWY (Nm) przy obr./min.
569 przy 4 800

SKRZYNIA BIEGÓW
5-biegowa adaptacyjna przekładnia automatyczna z nadbiegiem i elektronicznym sterowaniem zakresów Electronic Range Select

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA (km/h)
245

PRZYSPIESZENIE 0 - 100 km/h (s)
5,1

... i sunięcie międzystanówką rozpędzonymi 2.5 tonami 5-metrowego luksusu. Mniam. :)


Auto/Motor waszych marzeń - Karrde
29.11.2007
15:29
smile
[30]

You tube my space. [ Konsul ]

Mi się marzy, żeby mnie Gladius przewiózł swoim Subaru na tylnym siedzeniu.

29.11.2007
15:40
[31]

albz74 [ Legend ]

A ja nietypowo - C6. Sylwetką nawiązuje do klasycznych aut tej marki. Zawieszenie Hydro, fajny silnik HDI, wg niektórych obciachowy samochód ale mi się bardzo podoba.


Auto/Motor waszych marzeń - albz74
30.11.2007
18:05
[32]

pikolo [ KCM:* ]

^^

30.11.2007
18:18
[33]

pawel2369 [ Pretorianin ]

coś pięknego -->


Auto/Motor waszych marzeń - pawel2369
05.03.2008
15:05
smile
[34]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Samochód moje marzenie --------------->

To oczywiście Bugatti 16.4 EB Veyron, najlepiej z takim systemem nagłaśniającym :)
||
\/


Auto/Motor waszych marzeń - COBRA-COBRETTI
05.03.2008
15:11
smile
[35]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

Samochod: Shelby Mustang GT500 '67 Eleanor
Motocykl: Yamaha R1

05.03.2008
15:14
[36]

MasterDD [ :-D ]

Samochod - Lambo albo Ferrari
Motocykl - Yamaha R1

Motocykl sie pewnie spelni na przestrzeni lat. Gorzej z samochodem :|

Tu mamy w miare tanio 430-tke :


Gorzej z lambo :

05.03.2008
15:17
[37]

Fett [ Avatar ]

COBRA - ten samochód jest taki mały, czy ta baba ma problemy z hormonami ? ;]

Mi się marzy Mini Cooper, ale chciałbym go mieć teraz. Zanim będzie mnie na niego stać, będzie już stary, powszechny, tani itd. A teraz ma to coś ;)

05.03.2008
15:19
[38]

...NathaN... [ The Godfather ]

Hmm. Ciezko powiedziec, nie mam jednego ulubionego samochodu.
Może Lambo Murcielago LP640 :)


Auto/Motor waszych marzeń - ...NathaN...
05.03.2008
15:26
[39]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

xD miodzio :D


Auto/Motor waszych marzeń - egzi9000
05.03.2008
15:33
[40]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

MmMM...marzenie

Mitsubishi Lancer EVO XIII


Auto/Motor waszych marzeń - SemirGerkan
05.03.2008
15:34
smile
[41]

MasterDD [ :-D ]

LP640 polecialo, wiec dodam F430 :)


Auto/Motor waszych marzeń - MasterDD
05.03.2008
15:39
[42]

provos [ Clandestino ]


Mitsubishi Lancer EVO XIII

Nie ma takiego. Jeszcze.

05.03.2008
15:41
[43]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Fett ---> Przypuszczalnie jest to fotomontaż. Takie przynajmniej mam wrażenie a autko ma mniej więcej podobne wymiary do samochodów tej klasy czyli 2m szerokości, 4,45m długości i 1,2m wysokości.

05.03.2008
15:43
[44]

kurzew [ The Road Warrior ]

Bardzo ciezko sie zdecydowac.

Ferrari F 40

Zadnego zbednego wyposazenia od dywanikow po klimatyzacje.


Auto/Motor waszych marzeń - kurzew
05.03.2008
15:51
[45]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

provos---> jak nie ma ;/

05.03.2008
15:52
smile
[46]

kurzew [ The Road Warrior ]

egzi9000---> Ano nie ma ale za to jest VIII :)

05.03.2008
16:12
[47]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Hmm.... Napewno jakiś japończyk ;) Jestem ogromnym fanem japońskiej motoryzacji.

Trudno zdecydować, ale raczej chciałbym posiadać nową Mazdę 6, lub Lexusa IS-F.


Auto/Motor waszych marzeń - lhmjkojkm
05.03.2008
16:19
[48]

blazerx [ ]

jest tylko jeden


Auto/Motor waszych marzeń - blazerx
05.03.2008
16:20
[49]

blazerx [ ]

cudowna rzecz


Auto/Motor waszych marzeń - blazerx
05.03.2008
16:22
[50]

NoBraiN [ Konsul ]

Hmmm... jak już marzyć to czemu ograniczać sie tylko do jednego :)?

Ogólnie rzecz biorąc po głowie chodzą mi trzy maszyny :)

1) Maserati Quattroporte - ma styl, jest piękne, świetnie wykonane wnętrze + auto ekskluzywne. Zbyt wiele ich nie jeździ ;)

2) Porsche 911 GT3 - jak już miał bym dość luksusu poszalał bym bezkompromisową 911 ;)

3) Land Rover Discovery - w końcu jeździć można również po bezdrożach. I czuje, że Discovery nadaje sie świetnie do takiej zabawy :D

05.03.2008
16:37
[51]

kurzew [ The Road Warrior ]

NoBraiN---> Idac twoim tokiem myslenia zastanawialem sie kiedys jak by wygladal moj garaz na powiedzmy 10 samochodow gdybym mial doslownie nieograniczone fundusze. Wybor jest piekielnie trudny. Jak narazie ma 3 pewniaki i glowne pelna pomyslow.

05.03.2008
16:43
[52]

NoBraiN [ Konsul ]

kurzew -> to podaj te trzy chociaż ;)

W sumie zdałem sobie sprawę, że w moim garażu marzeń zabrakło jakiegoś 'starego' klasyka. I aby zmieścić sie w trójce wymieniam 911 na - Lancia Delta HF INTEGRALE ;D


Auto/Motor waszych marzeń - NoBraiN
05.03.2008
16:48
smile
[53]

Ziku90 [ Ziku ]

Motocykl:


Auto:


Ehh... Marzenia :P

05.03.2008
16:55
[54]

kurzew [ The Road Warrior ]

NoBraiN--->

Jedno juz podales 2 posty wyzej Lancia Delta HF INTEGRALE do tego dodam Ferrari F 40 i Nissana Skyline GT-R34. A na swoje miejsce czekaja setki w moim garazu. Bardzo ciezko mi wybrac pozostale 7:)

05.03.2008
16:56
[55]

blackhood [ sentimental fool ]

Moje marzenie. Alfa 159. Nie wiem tylko czy wersja sedan...


Auto/Motor waszych marzeń - blackhood
05.03.2008
16:56
[56]

blackhood [ sentimental fool ]

... czy kombi Sportwagon.


Auto/Motor waszych marzeń - blackhood
05.03.2008
17:27
[57]

lazurek [ Konsul ]

jeszcze nikt nie podał Astona Martina DB9 :O ?/


Auto/Motor waszych marzeń - lazurek
05.03.2008
17:33
[58]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Już miałem się dopisać z Delorianem, patrzę po obrazkach, "kurde ktoś mnie wyprzedził", po chwili jednak dociera inna myśl: to stary wątek jakiś:)

05.03.2008
17:37
[59]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

i wszystko jasne ;]


Auto/Motor waszych marzeń - Revanisko
05.03.2008
17:39
[60]

tomekcz [ Polska ]

Audi A6 i bym w nim mieszkał :)

05.03.2008
17:46
[61]

Ruinort [ Jónior ]

Chevrolet cobalt SS może i amerykańskie i kosztuje 70 tys. zł ale kiedyś je kupie :)
Więcej dowiecie się o nim na stronach

05.03.2008
17:48
[62]

Foks!k [ SunShine ]

Z najbardziej Realnych :) Opel Vectra 3 :) Lub BMW jakieś takie może być 5 :D

A z mniej realnych Mitsubishi Evo 8 :) Albo Subaru Impreze WRC :D

05.03.2008
17:50
smile
[63]

MasterDD [ :-D ]

[59]

*orgazm na miejscu*

05.03.2008
18:01
[64]

Revanuuuu [ Legionista ]

[59] - noooo to jest to :d

05.03.2008
18:15
[65]

Moby7777 [ Generaďż˝ ]

A u mnie to sie dosc czesto zmienia (zwlaszcza w kategorii motorow) ale jesli chodzi o samochod to:

Honda Accord (kombi, czarna albo ciemnogranatowa albo czarna, z chromowanym wykonczeniem). Samochod poezja. I mam gdzies, jaki silnik w tym zamontowali. :)

Wszelkie marzenia z gatunku Bugatti czy Aston Martin sobie odpuszczam - wole celowac w to, co moge osiagnac... niewazne za ile lat. Poza tym i tak nie jezdze wiecej jak 150 wiec bardziej liczy sie wygoda niz 1000 koni pod maska :)


Auto/Motor waszych marzeń - Moby7777
05.03.2008
18:18
[66]

Moby7777 [ Generaďż˝ ]

Dodatkowo motocykl. Tu jest ciezko: glowne typy to cruisery (Honda Goldwing albo Harley Davidson Electra Glide Ultra Classic)... mimo to na chwile obecna wystawiam Yamaha 1600 Nightstar - za silnik o mozliwoscia niespotykanych w chopperach i stylistyke niespotykana w motoryzacji w ogole. :)


Auto/Motor waszych marzeń - Moby7777
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.