ProteZ [ Generau ]
SE K550i vs SE K750i
Który z tych telefonów wybrać ?
bezimienny3 [ Konsul ]
SE k750i
Axl2000 [ Hohner ]
K750i...a najlepiej jego nastepce 800 jesli kasa pozwala ;)
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Axl2000 ---> K800 to nie jest następca K750 =.=
W którymś (chyba październikowym) CDA pisali o K550i "zastąpił legendę K750i"
Poza tym K550i ma CyberShota, K750i nie, a CyberShot to lepszy aparat. Ma też więcej pamięci i jest ładniejszy. Ma nowszego softa i zapewne mniej w nim błędów.
J0GURT [ Konsul ]
Mam k550i i w moim odczuciu k750i jest przy nim bardzo biedny, cegłowy, nieporęczny. Po przyzwyczajeniu sie do klawiatury stwierdzam, że nie spotkałem się jeszcze z poręczniejszym telefonem jak k550i.
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
korzystaj z wyszukiwarki
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7021097
takich wątków było sporo, post 20 to moja wypowiedź
k550i jest nowszy od k750 i nie powiedziałbym, że k550i jest następcą k750, następcą k750 jest k800, a k550i jest tańszą alternatywą dla k800. Oczywiście teraz k550i wypada znacznie lepiej od k750i, funkcjami się nie różnią, ale k550i jest po prostu świeższy i nowocześniejszy i z tego co wiem ma szybszy procesor niż k750 i softa od k800 więc nawet nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że cenowo nie różnią się zbyt bardzo. Mimo wszystko z czystym sumieniem mogę ci także polecić k750 którego mam od roku i działa jak nówka, służy mi za mp3, telefon, sms, internet, aparat i sprawuje się świetnie, ale jakby ktoś chciał się ze mną zamienic na k550i nie zastanawiałbym się ani chwili:P
W streszczeniu k750 i k550 mają identyczne funkcje i bardzo podobne parametry, ale na k750i widać już upływ czasu
Axl2000 [ Hohner ]
K800 to nie jest następca K750
owszem jest...
550i jest nowszy od K800i...
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
To dlaczego K750i i K800i wyszły niemal w tym samym czasie? Co, nieudany produkt?
Axl2000 [ Hohner ]
Eeee...K800i wyszedl prawie rok po K750i...wiec o czym ty gadasz?
Iceman_87th [ Senator ]
DJ Pinata---> mylisz wersję osiemsetki - K z W
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
No kurde zaraz zeskanuje ci artykuł z CDA.
Axl2000 [ Hohner ]
Piniata - czy to co piszą w CDA to świętość? zobacz na design i sam porownaj czy K800 czy K550 jest nastepca 750tki...
boze widzisz a nie grzmisz...
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
DJ Pinata - z całym szacunkiem dla CDA, ale nie umieraj za zdanie, które redaktor napisał bo tak pasowało dla artykułu. Myślę, że najtrafniejszym określeniem k550i jest "tańsza alternatywa dla k800". K750i jak wyszedł był przez pewien okres flagowym modelem marki, zastąpił go k800i, a teraz flagowym modelem jest k850i, nie ma tu mowy o k550i, owszem można nazwać k550i następcą, ale tylko jeśli chodzi tu o następce w sensie "lepsze, w podobnej cenie"
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Dobra, widocznie wiesz lepiej i nie bede sie dalej kłócił, bo po co... Odeszliśmy trochę od tematu - po prostu ja polecam ci K550i, a K800i to już trochę inna półka (cenowo).
barosz00 [ Centurion ]
se k750 ma mniejszy wyswietlaczz ma jojstick(ktory w se jest neznadziejny) ma mniejsza wbudowana pamiec jest stary jego soft ma wiele bledow czesto sie zawiesza
se k550i ma lepszy aparat wiecej pamieci wiekszy wyswietlacz jego soft jest pozbawiony bladow i najwazniejsze se k550i JEST NOWSZY I LADNIEJSZY
cinekk [ Baccara ]
Moim zdaniem następcą K750i jest K800i, a nie żaden K550i. Z prostego powodu - K750i, gdy wszedł na rynek, kosztował dużo, dużo więcej niż K550i, chyba nawet więcej niż K800i. Mówię o cenach premierowych. Nie można więc mówić, że K800i to cenowo inna półka, bo to ta sama półka, z tym, że wszystko co się starzeje(z wyjątkiem gruntu i zabytków), tanieje, K750i także. Ma już dwa lata na karku i jest kilkakrotnie tańszy. Z K800i będzie tak samo.
Dlatego polecam K750i - bo to wyższa półka, mimo, że obecnie jest tańszy i starszy. Sam go mam i przydaje mi się w wielu rzeczach(odtwarzacz MP3, aparat, latarka, internet i oczywiście telefon). Sprawuje się świetnie, nie zawiesza się a joy działa bezproblemowo.
A wygląd nie jest żadnym argumentem, bo jest kwestią gustu. Mnie o wiele bardziej podoba się K750i.