
bezimienny3 [ Konsul ]
Jaką grę do 100 zł???
Chciałbym kupić sobie jakąś grę do 100 zł może ktoś mi coś poleci???
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Jakie rodzaje gry lubisz :) ?? !!
bezimienny3 [ Konsul ]
Strategie zręczniościówki wyścigowe a tak w ogóle to lubie wszystkie tylko nie logiczne

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Styknie na wszystkie trzy części Combat Mission na starym silniku, choć pierwszą część pewnie tylko na allegro znajdziesz.
Możesz też kupić najnowszą część, jeśli interesuje Cie współczesne pole walki.
W Saturnie dostaniesz za 90zł, a MediaMarkt czasami można dorwać Barbarossa To Berlin za 10 zł, więc będziesz miał na dwie.
;)
Ello997 [ Generaďż˝ ]
kup sobie Piotrusia Pana xD
Kozi89 [ Senator ]
Teraz jest taki sezon, ze pełno świetnych gier jest. Trudno cos wybrać, wzystko zalezy od twoich upodobań.
Bioschock
World in Conflict
Wiedźmin
bezimienny3 [ Konsul ]
A mam pytanie ile kosztuje wiedźmin w kolporterze czy media marku?
Conath [ Generaďż˝ ]
79zl w mm.
polecam COD4 w tej cenie (oprocz wieska, ale on sie juz nie kazdemu tak podoba, COD4 to gwarancja konkretnej rozrywki a cale 6 godzin:D + multi oczywiscie...)
krzynier [ Senator ]
Hmmm, no nie wiem, spójrzcie na jego sprzęt z sygnatury...
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
No z RAM'em będzie ciężko przy Wiedźmunie...
Reszta pozwoliłaby na grę 800x600 i wszystko na Low.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
CoD4 powinien odpalić i zaoszczędzisz 20 złoty np: na .... ramy (trzeba myśleć przyszłościowo :)
bezimienny3 [ Konsul ]
a jakie ma wymagania wedźmin?
kornel13 [ Pretorianin ]
polecam heroes 5

PunkNotDead [ Fender Stratocaster ]
Guild Wars

rayman30 [ Legionista ]
Fable

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Xpand Rally Extreme, Rayman 3: Hudlum Havok, Empire Earth II i EE I
mjuzik96 [ Konsul ]
driver parallel lines
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5827
lepper_pl [ Konsul ]
Wiedźmin, CoD 4
Pl@ski [ FlaT ]
Conath -> Może w to nie uwierzysz, ale na tej planecie są tacy, którym CoD się za cholerę nie spodoba... Jednym z tych dziwaków jestem ja...

GumiS™ [ Pretorianin ]
CoD 4 i zostanie na jakieś piwo jeszcze
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
bezimienny3 --> Wiedźmin ci nie pójdzie:
Wymagania minimalne:
Pentium 4 2,80GHz
1GB RAM
GF6600/RadeonX700
Call of Duty 4
może na minimalnych ustawieniach odpali:
Minimalne
Pentium 4 2,40GHz
512MB RAM
GF6600/Radeon 9800pro
Nie proponujcie mu takich tytułów jak BioSchock bo mu nie pójdą!!

Crysis08 [ Junior ]
Na jakiej stronie internetowej idzie kupic Calla 4 za 79 zł ?

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
w media markt np :P
eXtreme86 [ Konsul ]
Sam szukam jakiejś taniej gierki na PC pod mojego (mocno średniego) kompa i chyba kupię sobie Fahrenheit, podobno dobre giera a na Allegro można ją dostać za grosze :) Może tobie również to spasuje, też masz nie najnowszego PC i ciężko będzie z nowszymi tytułami.
Crysis08 ---> www.skapiec.pl, w jednym sklepie można ją dostać za 76.15 zł.
ślimok [ Komandor Shepard ]
KOTOR KOTOR II i OBLIVION - sczególnie polecam
JADE EMPIRE
FABLE
Polecam też WIEDŹMINA ale Ci nie pójdzie
Darek21 [ Bloody ]
Sega Rally
Test Drive Unlimited
Act of War
3 świetne gry za 105zł
Nawet nie musisz nigdzie iśc tylko wejśc na stronę cdprojektu :).
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Jeszcze widziałem gdzieś w sklepie GTA: Vice City za 44 zł.
ProteZ [ Generau ]
Pozbieraj kase i wymień PC bo z nowszymi tytułami może być problem
halski88 [ Pan Prezes ]
Sega Rally nie jest świetna;)