GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką grę do 100 zł???

13.11.2007
21:02
smile
[1]

bezimienny3 [ Konsul ]

Jaką grę do 100 zł???

Chciałbym kupić sobie jakąś grę do 100 zł może ktoś mi coś poleci???

13.11.2007
21:09
[2]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Jakie rodzaje gry lubisz :) ?? !!

13.11.2007
21:11
[3]

bezimienny3 [ Konsul ]

Strategie zręczniościówki wyścigowe a tak w ogóle to lubie wszystkie tylko nie logiczne

13.11.2007
21:14
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Styknie na wszystkie trzy części Combat Mission na starym silniku, choć pierwszą część pewnie tylko na allegro znajdziesz.

Możesz też kupić najnowszą część, jeśli interesuje Cie współczesne pole walki.
W Saturnie dostaniesz za 90zł, a MediaMarkt czasami można dorwać Barbarossa To Berlin za 10 zł, więc będziesz miał na dwie.

;)

13.11.2007
21:15
[5]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

kup sobie Piotrusia Pana xD

13.11.2007
21:21
[6]

Kozi89 [ Senator ]

Teraz jest taki sezon, ze pełno świetnych gier jest. Trudno cos wybrać, wzystko zalezy od twoich upodobań.

Bioschock
World in Conflict
Wiedźmin

13.11.2007
21:23
[7]

bezimienny3 [ Konsul ]

A mam pytanie ile kosztuje wiedźmin w kolporterze czy media marku?

13.11.2007
21:36
[8]

Conath [ Generaďż˝ ]

79zl w mm.

polecam COD4 w tej cenie (oprocz wieska, ale on sie juz nie kazdemu tak podoba, COD4 to gwarancja konkretnej rozrywki a cale 6 godzin:D + multi oczywiscie...)

13.11.2007
21:38
[9]

krzynier [ Senator ]

Hmmm, no nie wiem, spójrzcie na jego sprzęt z sygnatury...

13.11.2007
21:40
[10]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

No z RAM'em będzie ciężko przy Wiedźmunie...

Reszta pozwoliłaby na grę 800x600 i wszystko na Low.

13.11.2007
21:43
smile
[11]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

CoD4 powinien odpalić i zaoszczędzisz 20 złoty np: na .... ramy (trzeba myśleć przyszłościowo :)

13.11.2007
21:47
[12]

bezimienny3 [ Konsul ]

a jakie ma wymagania wedźmin?

13.11.2007
21:58
[13]

kornel13 [ Pretorianin ]

polecam heroes 5

13.11.2007
22:00
smile
[14]

PunkNotDead [ Fender Stratocaster ]

Guild Wars

13.11.2007
22:01
smile
[15]

rayman30 [ Legionista ]

Fable

14.11.2007
13:26
smile
[16]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Xpand Rally Extreme, Rayman 3: Hudlum Havok, Empire Earth II i EE I

14.11.2007
14:34
[17]

mjuzik96 [ Konsul ]

driver parallel lines
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5827

14.11.2007
14:37
[18]

lepper_pl [ Konsul ]

Wiedźmin, CoD 4

14.11.2007
14:40
[19]

Pl@ski [ FlaT ]

Conath -> Może w to nie uwierzysz, ale na tej planecie są tacy, którym CoD się za cholerę nie spodoba... Jednym z tych dziwaków jestem ja...

14.11.2007
14:41
smile
[20]

GumiS™ [ Pretorianin ]

CoD 4 i zostanie na jakieś piwo jeszcze

14.11.2007
16:19
[21]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

bezimienny3 --> Wiedźmin ci nie pójdzie:

Wymagania minimalne:
Pentium 4 2,80GHz
1GB RAM
GF6600/RadeonX700

Call of Duty 4
może na minimalnych ustawieniach odpali:

Minimalne
Pentium 4 2,40GHz
512MB RAM
GF6600/Radeon 9800pro

Nie proponujcie mu takich tytułów jak BioSchock bo mu nie pójdą!!

10.01.2008
19:28
smile
[22]

Crysis08 [ Junior ]

Na jakiej stronie internetowej idzie kupic Calla 4 za 79 zł ?

10.01.2008
19:35
smile
[23]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

w media markt np :P

10.01.2008
19:42
[24]

eXtreme86 [ Konsul ]

Sam szukam jakiejś taniej gierki na PC pod mojego (mocno średniego) kompa i chyba kupię sobie Fahrenheit, podobno dobre giera a na Allegro można ją dostać za grosze :) Może tobie również to spasuje, też masz nie najnowszego PC i ciężko będzie z nowszymi tytułami.

Crysis08 ---> www.skapiec.pl, w jednym sklepie można ją dostać za 76.15 zł.

10.01.2008
19:46
[25]

ślimok [ Komandor Shepard ]

KOTOR KOTOR II i OBLIVION - sczególnie polecam
JADE EMPIRE
FABLE


Polecam też WIEDŹMINA ale Ci nie pójdzie

10.01.2008
19:47
[26]

Darek21 [ Bloody ]

Sega Rally
Test Drive Unlimited
Act of War

3 świetne gry za 105zł
Nawet nie musisz nigdzie iśc tylko wejśc na stronę cdprojektu :).

11.01.2008
08:53
[27]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Jeszcze widziałem gdzieś w sklepie GTA: Vice City za 44 zł.

11.01.2008
11:30
[28]

ProteZ [ Generau ]

Pozbieraj kase i wymień PC bo z nowszymi tytułami może być problem

11.01.2008
11:50
[29]

halski88 [ Pan Prezes ]

Sega Rally nie jest świetna;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.