GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RMF Maxxx, piosenka ;D

12.11.2007
08:14
[1]

Zysio [ Generaďż˝ ]

RMF Maxxx, piosenka ;D

Przed chwilą leciało w radiu RMF Maxxx chore przerobienie utworu Feel Jest już ciemno :P Nagrał to ktoś może? ;D A jeśli tak to byłby tak dobry i wrzucił na ftpa jakiegoś :P

12.11.2007
20:08
[2]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Hmmm nikt nie nagrał? No cóż... może będzie okazja...

12.11.2007
20:10
smile
[3]

mjuzik96 [ Konsul ]

U mnie rmf maxxx raz łapie fale a raz nie moge go słuchać.
Czy może wiesz dlaczego???
Z góry dzięki.

12.11.2007
20:12
[4]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Jedyne co ci moge napisać:

Jak nie pomoże to nie wiem, może mieszkasz w takiej okolicy że ci zakłoca sygnał jakieś drzewa czy coś nie wiem ;)

12.11.2007
20:45
[5]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Ooooook, zadanie dla pro muzyków ;D Dacie rade coś z tym zrobić żeby sie dało słuchać? :P Bo chyba tylko ja nagrałem, a dyktafon lipny ;P

06.03.2008
09:08
smile
[6]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Na wrzucie są różne ich przeróbki - dzisiaj słyszałem jedną i nie mogłem przestać się śmiać :D


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.