Zysio [ Generaďż˝ ]
RMF Maxxx, piosenka ;D
Przed chwilą leciało w radiu RMF Maxxx chore przerobienie utworu Feel Jest już ciemno :P Nagrał to ktoś może? ;D A jeśli tak to byłby tak dobry i wrzucił na ftpa jakiegoś :P
Zysio [ Generaďż˝ ]
Hmmm nikt nie nagrał? No cóż... może będzie okazja...

mjuzik96 [ Konsul ]
U mnie rmf maxxx raz łapie fale a raz nie moge go słuchać.
Czy może wiesz dlaczego???
Z góry dzięki.
Zysio [ Generaďż˝ ]
Jedyne co ci moge napisać:
Jak nie pomoże to nie wiem, może mieszkasz w takiej okolicy że ci zakłoca sygnał jakieś drzewa czy coś nie wiem ;)
Zysio [ Generaďż˝ ]
Ooooook, zadanie dla pro muzyków ;D Dacie rade coś z tym zrobić żeby sie dało słuchać? :P Bo chyba tylko ja nagrałem, a dyktafon lipny ;P

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Na wrzucie są różne ich przeróbki - dzisiaj słyszałem jedną i nie mogłem przestać się śmiać :D