GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze kawałki Reggae ...::Jah Vibes::..

10.11.2007
14:57
smile
[1]

M@RCO [ Centurion ]

Najlepsze kawałki Reggae ...::Jah Vibes::..

Wątek stworzony dla wszystkich słuchaczy Reggae.

Podawajcie tu najlepsze wg. Was kawałki, które słuchaliście.
International & PL Reggae Vibes.

Jak dla mnie najlepsze kawałki to:
1.Bob Marley - No woman no cry
2.Big Mountain - Baby, I love Your way
3.Habakuk - Rasta Trans/Rozczochrany Łeb/Wędrówka z cieniem/Familijna Komitywa/Krzyk/Sunny Lion
4.EWR - H.I.M/Rockers Anthem
5.Martin Jondo - Jah Gringo/All I ever know
6.Vavamuffin - <cała twórczość>
7.NDK - Budzisz Się Rano/Smoke Weed
8.Gentelman - Different Places
9.Indios Bravos - Czas Spełnienia/Droga

Bless...

10.11.2007
17:19
[2]

Madzius888 [ Centurion ]

Reggae fanką zapaloną nie jestem, jednak bardzo podobają mi się kawałki Indios Bravos, a szczególnie Nierytmiczny me how i właśnie Czas spełnienia Heya :)

10.11.2007
17:39
[3]

jarekq1 [ Konsul ]

Reggae, poza Marleyem, raczej nie slucham, ale znam taki fajny kawalek chase the devil Maxa Romeo .

10.11.2007
17:44
[4]

PunkNotDead [ Fender Stratocaster ]

vavamuffin? ewr? ndk?

ke?

22.12.2007
17:44
[5]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Odkopie :) Cos nowego ostatnio sie ukazalo? Przyznam ze jesli chodzi o rynek nie mam wgladu i zacofany jestem :)
To nie moja wina, zawsze mnie zjada ze lubie Jamala :D

22.12.2007
18:07
smile
[6]

lukigno [ ...Pointman... ]

mama pytanie...może będziecie wiedzieli...jak sie nazywa piosenka...rege.....w refrenie gościu śpiewa...nanananana.....z góry dzięki za pomoc...

30.12.2007
21:07
smile
[7]

M@RCO [ Centurion ]

UP !!!

Cos new Pshemeck powiadasz...

Ja tam ostatnio odsluchuje Geto Blasta + A moze kwiatki wyrosna... xD

Polecam xD

30.12.2007
21:18
smile
[8]

VOSTOK [ Gitarczok! ]

vavamuffin? ewr? ndk?

ke?


U from poland Lion of Judah? Or from outer spejs ?

30.12.2007
22:44
smile
[9]

M@RCO [ Centurion ]

Heh...
Dla nie kumatych:
EWR (EastWest Rockers)
NDK (Natural Dread Killaz)

ale zeby Vavamuffin nie znac ;/ WSTYD !!!

30.12.2007
22:48
[10]

reksio [ Q u e e r ]

Mu chyba chodziło o to, że te kapele to nie reggae. Co zresztą stu procentowo popieram.
To tak jak robić listę norweskich bandów metalowych i wpisać tam System of a Down :)

A Vavamuffin ssie...

30.12.2007
22:52
[11]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

Bob Marley three little birds xD

30.12.2007
23:04
[12]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

buju banton - untold story

30.12.2007
23:06
[13]

gofer [ tifoso ]

Gentleman - i tu mógłbym wpisać tytuły większości jego kawałków
Martin Jondo - j.w.

[edit]
Matisyahu!! :)

30.12.2007
23:10
smile
[14]

Dexter666 [ salem alejkum ]

wymiotowac się chce, jak widzę posty, jedne i te same, zawsze w katoegorii muzyka... to nie jest reggae, ponieważ to jest dancehall czy dub, to nie pasuje do tego, to nie jest to o czym mówisz bo tutaj jest troszkę inaczej jak pisze wikipedia o tym gatunku muzycznym, ja p$%& wyluzujcie :/

moje typy:
Zgroza - Origin & Culture
Project Zion - Let your heart be free
Matisyahu - Time Of Your Song
Natanael - Black Jack
maleo - pharoans

te jako pierwsze przyszły mi na myśl ;]

30.12.2007
23:25
[15]

M@RCO [ Centurion ]

Jeszcze komencik do wypowiedzi
Reksio - Mu chyba chodziło o to, że te kapele to nie reggae. Co zresztą stu procentowo popieram.

Stary, ty wiesz wogole co gadasz? Do reggae mozna zaliczyc gatunki poczawszy od cls Reggae, przez Dub, muffin itd. konczac na Ska -.-

Geto Blasta - Nie obchodzi mnie / aka Milosc, sensi, muzyka
Junior Strees & Deer - Nie po to by lapac slonce & Chyba Nie

01.02.2008
14:49
smile
[16]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

pobawie sie w archeologa i odkopie temat.

Polecam francuskie Dub Incorporation i Jah Mic.

oraz niedawno odkryty przezemnie Morodo z Hiszpanii :D

01.02.2008
14:54
smile
[17]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

hmmm, wymieniacie Vavamuffin, Habakuka, NDK, Indios Bravos, a zapomnieliscie o Izraelu... biada biada biada...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.