MoonLighty [ Centurion ]
powazny Problem z Windowsem XP!! pomocy :*
Mam problem czyscilem kompa (teraz piszę ze starego tylko do neta) z jakis gowien, nazbieralo mi sie spywareów ale przez przypadek wywalilem chyba cos z katalogu windows.
Objawy sa takie: nie moge sie zalogowac do systemu na jakimkolwiek loginie. Haslo przyjmuje, pokazuje sie na chwile tapeta (nic poza tym) i automatycznie wylogowuje i znow mam wybor loginów.
Nie moge wejsc nawet na administratora w safe mode. Jak to naprawic? Jaki plik .exe moglem wywalic z C:/Windows ?
Nie dziala tez przywracanie ostatniej dzialajacej aktualizacji:/
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Płytka z Windowsem, reinstall systemu, po problemie.
Po co te buzi w tytule? xD
MoonLighty [ Centurion ]
Wiem ze reinstall to lewatywa dla komputera, ale mam tam sporo danych...
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
a tryb awaryjny?
MoonLighty [ Centurion ]
Nie moge wejsc nawet na administratora w safe mode.
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
No to reinstall. Co innego ci zostaje, chyba, że pójdziesz po speca i mu zapłacisz, a on i tak nic ci nie pomoże i zrobi reinstala.
Spróbuj, co ci szkodzi?
Kharman [ ]
Odnoszę wrażenie że endrju771 nie chodzi o format, tylko "nadinstalowanie" systemu, kilka razy mi pomogło.