GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gokart

02.11.2007
16:04
[1]

B00Tr [ Legionista ]

Gokart

Cześć
Chce kupić sobie gokarta. Możecie mi jakieś polecić?

02.11.2007
16:10
[2]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Nie lepiej samemu złożyć? :)
Większa frajda jest.

02.11.2007
16:13
[3]

B00Tr [ Legionista ]

Frajda to może i jest, ale jak sie to umie robić. Ja zazwyczaj czego sie tknę to rozwalam ;)

02.11.2007
16:15
[4]

Obiwan1992 [ komandor ]

B00Tr ->

najdroższe są chyba najlepsze ;)

02.11.2007
16:19
smile
[5]

Karl_o [ maniaC ]

Jak masz na zbyciu 14 000 to kup sobie gokarta od tego mistrza Polski :)

02.11.2007
16:19
smile
[6]

B00Tr [ Legionista ]

Dzięki Obiwan, może i racja że drogie są lepsze ale jestem amatorem w kartingu i narazie wolę trochę tańsze

Karl - chętnie, ale nie posiadam takiej gotówki ;)

02.11.2007
17:38
[7]

lo0ol [ Jónior ]

szayowozy > gokarty

;]

02.11.2007
17:52
[8]

B00Tr [ Legionista ]

szayowozy?? >> dobre to jest?

02.11.2007
18:00
[9]

lo0ol [ Jónior ]

Standardowo na podzespolach malucha ale bardzo lekkie i przystosowane do jazdy po drogach szutrowych (asfalty sux :D). Mozliwosc zakupienia ramy z homologoacja oraz zarejestrowania tego pojazdu po przystosowaniu go do ruchu ulicznego.

takie cos -

02.11.2007
18:03
[10]

Obiwan1992 [ komandor ]

to taki zwyczajny Off-Road. Nawet fajne, polecam ;)

02.11.2007
18:07
[11]

B00Tr [ Legionista ]

Może i fajne ale ja mieszkam w mieście i nie ma tu dużo szutrowych dróg

02.11.2007
18:17
smile
[12]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ile masz do wydania ?

jak chcesz sobie długo pojeździć do kup sobie coś takiego :

02.11.2007
18:39
[13]

B00Tr [ Legionista ]

Do wydania mam 1200zł (tylko tyle udało mi się uzbierać)

03.11.2007
10:11
[14]

B00Tr [ Legionista ]

Up
A może ktoś znalazł poza Allegro, bo tam są takie nie ciekawe

03.11.2007
10:22
smile
[15]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]





wymienisz silnik i bedziesz szalal:)

05.11.2007
14:17
[16]

B00Tr [ Legionista ]

A co myślicie o tym -->>

spoiler start
gdyby silnik na 125 wymienić to może byłby nawet fajny
spoiler stop

06.11.2007
14:14
[17]

B00Tr [ Legionista ]

up
Co myślicie o tym z w/w linku ??

06.11.2007
14:23
[18]

Obiwan1992 [ komandor ]

Myślę że jak wymienisz silnik na mocniejszy i odświeżysz kolor to może być

29.11.2007
16:27
smile
[19]

B00Tr [ Legionista ]

Sory że podbijam wątek, ale nie chce zaśmiecać forum nowym.

Pamiętacie że chce kupić gokarta ale doszedłem do wniosku że chciałbym jeżdzić nim w Kartingowych Mistrzostwach Polski, przed zakupem skontaktowałem się ze specjalistą ds. kartingu z automobilklubu. On stwierdził że oferty z allegro nie nadają się do KMP. Szukałem na google jakieś ogłoszenia ale jest już dużo nie aktualnych.
Jeśli znacie jakieś sklepy, lub macie jakiś kontakt z zawodnikami kartingowymi którzy chciali by sprzedać karta to proszę piszcie tutaj

29.11.2007
17:41
smile
[20]

B00Tr [ Legionista ]

up

30.11.2007
15:30
smile
[21]

B00Tr [ Legionista ]

up

30.11.2007
15:57
[22]

William_Wallace [ Generaďż˝ ]

B00Tr - Witam, ja jestem mechanikiem na torze kartingowym.

karting to sport nie tani :) Sama rama do gokarta (taką jaka widzisz na fotce) to koszt z rzedu około 7 tysiecy złotych (homologacja). Silnik hondy 200cm 6,5 konia nowy to wydatek od producenta 3 tysiecy. Oczywiscie mozna wsyztsko taniej kupic, ale ekspolatacja sprzetu kosztuje. Zwrotnice ktore bardzo czesto sie łamia to 180zł jedna, opony ktore cały czas sie wymienia za dobra sztuke musisz dac 150zł :) A jak jezdzisz na asfalcei to czasem 2 treningi i po oponie :) za 1200zł odpusc sobie :) Co do ofert z allegro. Sa tam ciekawe kartingi ale ceny takieto to powyzej 10 tysiecy złotych, a w takie za 1000zł to zazwyczaj samorobki ktorymi mozesz poejzdzisz na podwórku a nie na torach kartingowych.


Gokart - William_Wallace
30.11.2007
18:11
smile
[23]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Widzę, że mamy coraz to ciekawszych ludzi na GOLu

30.11.2007
22:12
[24]

B00Tr [ Legionista ]

William -> tak wiem że to nie jest tani sport, ale przecież jakbym miał sponsora to chyba koszty byłyby mniejsze prawda?

01.12.2007
01:12
[25]

William_Wallace [ Generaďż˝ ]

Bootr ---> No tak, ale najpierw zaczyna sie bez sponsorow. Zazwyczaj sprawa wygalda tak ze Bogaty tatus i mamusia zapisuja synka na gokarty i opłacaja mu wszytsko. Jak synek zacznie zdobywac sukcesu wowczas mozna szukac sponsora. Zawsze start jest trudny i trzeba miec kase inaczej nie da rady.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.