B00Tr [ Legionista ]
Gokart
Cześć
Chce kupić sobie gokarta. Możecie mi jakieś polecić?
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Nie lepiej samemu złożyć? :)
Większa frajda jest.
B00Tr [ Legionista ]
Frajda to może i jest, ale jak sie to umie robić. Ja zazwyczaj czego sie tknę to rozwalam ;)
Obiwan1992 [ komandor ]
B00Tr ->
najdroższe są chyba najlepsze ;)

Karl_o [ maniaC ]
Jak masz na zbyciu 14 000 to kup sobie gokarta od tego mistrza Polski :)

B00Tr [ Legionista ]
Dzięki Obiwan, może i racja że drogie są lepsze ale jestem amatorem w kartingu i narazie wolę trochę tańsze
Karl - chętnie, ale nie posiadam takiej gotówki ;)
lo0ol [ Jónior ]
szayowozy > gokarty
;]
B00Tr [ Legionista ]
szayowozy?? >> dobre to jest?
lo0ol [ Jónior ]
Standardowo na podzespolach malucha ale bardzo lekkie i przystosowane do jazdy po drogach szutrowych (asfalty sux :D). Mozliwosc zakupienia ramy z homologoacja oraz zarejestrowania tego pojazdu po przystosowaniu go do ruchu ulicznego.
takie cos -
Obiwan1992 [ komandor ]
to taki zwyczajny Off-Road. Nawet fajne, polecam ;)
B00Tr [ Legionista ]
Może i fajne ale ja mieszkam w mieście i nie ma tu dużo szutrowych dróg

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ile masz do wydania ?
jak chcesz sobie długo pojeździć do kup sobie coś takiego :
B00Tr [ Legionista ]
Do wydania mam 1200zł (tylko tyle udało mi się uzbierać)
B00Tr [ Legionista ]
Up
A może ktoś znalazł poza Allegro, bo tam są takie nie ciekawe

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]
wymienisz silnik i bedziesz szalal:)
B00Tr [ Legionista ]
A co myślicie o tym -->>
B00Tr [ Legionista ]
up
Co myślicie o tym z w/w linku ??
Obiwan1992 [ komandor ]
Myślę że jak wymienisz silnik na mocniejszy i odświeżysz kolor to może być

B00Tr [ Legionista ]
Sory że podbijam wątek, ale nie chce zaśmiecać forum nowym.
Pamiętacie że chce kupić gokarta ale doszedłem do wniosku że chciałbym jeżdzić nim w Kartingowych Mistrzostwach Polski, przed zakupem skontaktowałem się ze specjalistą ds. kartingu z automobilklubu. On stwierdził że oferty z allegro nie nadają się do KMP. Szukałem na google jakieś ogłoszenia ale jest już dużo nie aktualnych.
Jeśli znacie jakieś sklepy, lub macie jakiś kontakt z zawodnikami kartingowymi którzy chciali by sprzedać karta to proszę piszcie tutaj

B00Tr [ Legionista ]
up

B00Tr [ Legionista ]
up
William_Wallace [ Generaďż˝ ]
B00Tr - Witam, ja jestem mechanikiem na torze kartingowym.
karting to sport nie tani :) Sama rama do gokarta (taką jaka widzisz na fotce) to koszt z rzedu około 7 tysiecy złotych (homologacja). Silnik hondy 200cm 6,5 konia nowy to wydatek od producenta 3 tysiecy. Oczywiscie mozna wsyztsko taniej kupic, ale ekspolatacja sprzetu kosztuje. Zwrotnice ktore bardzo czesto sie łamia to 180zł jedna, opony ktore cały czas sie wymienia za dobra sztuke musisz dac 150zł :) A jak jezdzisz na asfalcei to czasem 2 treningi i po oponie :) za 1200zł odpusc sobie :) Co do ofert z allegro. Sa tam ciekawe kartingi ale ceny takieto to powyzej 10 tysiecy złotych, a w takie za 1000zł to zazwyczaj samorobki ktorymi mozesz poejzdzisz na podwórku a nie na torach kartingowych.

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Widzę, że mamy coraz to ciekawszych ludzi na GOLu
B00Tr [ Legionista ]
William -> tak wiem że to nie jest tani sport, ale przecież jakbym miał sponsora to chyba koszty byłyby mniejsze prawda?
William_Wallace [ Generaďż˝ ]
Bootr ---> No tak, ale najpierw zaczyna sie bez sponsorow. Zazwyczaj sprawa wygalda tak ze Bogaty tatus i mamusia zapisuja synka na gokarty i opłacaja mu wszytsko. Jak synek zacznie zdobywac sukcesu wowczas mozna szukac sponsora. Zawsze start jest trudny i trzeba miec kase inaczej nie da rady.