tomek300696 [ Centurion ]
pilkarze
kto według was jest najlepszy z tej trójki Ronaldinho Zidane(nie gra ale grał wiec glosujemy) czy może C.Ronaldo
tomekcz [ Polska ]
Ronaldinho i Ronaldo brakuje kilka ładnych lat treningów, żeby w 1/10 grali tak jak Zizu.
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Ronaldinho
tomek300696 [ Centurion ]
Jeszcze jedno według mnie najlepszy jest
ZIDANE

Lolter [ Totally ]
W porównianiu z tymi dwoma grajkami to Zidane jest o niebo lepszy.
camelx [ Pretorianin ]
Zidane - pozostali mogą się tylko od niego uczyć.

Karl_o [ maniaC ]
Wydaje mi sie, ze Zidane jak byl w wieku Ronaldinho byl troche slabszy, ale biorac pod uwage umiejetnosci obu pilarzy u szczytu swojej kariery smiem stwierdzic, ze Zidane przewyzszal Ronaldinho.

van_der_Vaart [ Centurion ]
Zidane<===>Ronaldinho, C. Ronaldo......bez porównania.....oczywiście Zidane bije ich na łeb....
Kompo [ Legend ]
Oczywiście, że Zidane. Następnie Ronaldo.
Mortan [ ]
J. Oshea

Adrianun [ Pretorianin ]
C.Ronaldo
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
Zidane to legenda, Ronaldinho przechodzi do legendy, C.Ronaldo jest młody i ma czas<tak to można opisać> z tym że Ronaldinho nie gra tak jak do nie dawna, Ronaldo jest coraz lepszy a Zidane, on przecież już nie gra :(
szaszłyka? [ Leo Messi ]
Zidane
halski88 [ Pan Prezes ]
zidane
LukaszZiom [ Centurion ]
Ronaldinho

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Ja pierwszy mecz jaki obejrzałem w tv za młodu, to był finał Mundialu 98 we Francji.
Od tego momntu w my sercu został i pozostanie Zizu!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mortan :: Fleczer chyba jednak jest lepszy.
kubinho12 [ The Gooner ]
Cakiem inne typy piłkarza, ale Zidane był niesamowity do końca kariery i zawsze będzie (żywa legenda), a z zębacza i Cristianka nie wiadomo co zostanie...
butch15 [ Konsul ]
Marek Walburg
bartolo11 [ Pretorianin ]
1.Zidane
2.C.Ronaldo
3.Ronaldinho (kiedyś był lepszy, ale teraz...)

matirixos [ BLAUGRANA ]
Zidane to na pewno. Po prostu Geniusz.
Ale najbardziej lubie Ronaldinho. Ma 27 lat jeszcze może dogonić Zidana ;]
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Zidane :)
Matirixos ---> Ee czy dogonić to nie jestem pewny ;) Ale nie kłóćmy się :)
siekator [ Król Rybak ]
Henryk Wesołowski