GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pilkarze

02.11.2007
12:56
[1]

tomek300696 [ Centurion ]

pilkarze

kto według was jest najlepszy z tej trójki Ronaldinho Zidane(nie gra ale grał wiec glosujemy) czy może C.Ronaldo

02.11.2007
13:00
[2]

tomekcz [ Polska ]

Ronaldinho i Ronaldo brakuje kilka ładnych lat treningów, żeby w 1/10 grali tak jak Zizu.

02.11.2007
13:00
[3]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Ronaldinho

02.11.2007
13:03
[4]

tomek300696 [ Centurion ]

Jeszcze jedno według mnie najlepszy jest
ZIDANE

02.11.2007
13:04
smile
[5]

Lolter [ Totally ]

W porównianiu z tymi dwoma grajkami to Zidane jest o niebo lepszy.

02.11.2007
13:05
[6]

camelx [ Pretorianin ]

Zidane - pozostali mogą się tylko od niego uczyć.

02.11.2007
13:26
smile
[7]

Karl_o [ maniaC ]

Wydaje mi sie, ze Zidane jak byl w wieku Ronaldinho byl troche slabszy, ale biorac pod uwage umiejetnosci obu pilarzy u szczytu swojej kariery smiem stwierdzic, ze Zidane przewyzszal Ronaldinho.

02.11.2007
13:49
smile
[8]

van_der_Vaart [ Centurion ]

Zidane<===>Ronaldinho, C. Ronaldo......bez porównania.....oczywiście Zidane bije ich na łeb....

02.11.2007
13:52
[9]

Kompo [ Legend ]

Oczywiście, że Zidane. Następnie Ronaldo.

02.11.2007
13:59
[10]

Mortan [ ]

J. Oshea

02.11.2007
14:02
smile
[11]

Adrianun [ Pretorianin ]

C.Ronaldo

02.11.2007
14:28
[12]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

Zidane to legenda, Ronaldinho przechodzi do legendy, C.Ronaldo jest młody i ma czas<tak to można opisać> z tym że Ronaldinho nie gra tak jak do nie dawna, Ronaldo jest coraz lepszy a Zidane, on przecież już nie gra :(

02.11.2007
14:34
[13]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Zidane

02.11.2007
15:04
[14]

halski88 [ Pan Prezes ]

zidane

02.11.2007
15:18
[15]

LukaszZiom [ Centurion ]

Ronaldinho

02.11.2007
15:21
smile
[16]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Ja pierwszy mecz jaki obejrzałem w tv za młodu, to był finał Mundialu 98 we Francji.
Od tego momntu w my sercu został i pozostanie Zizu!

02.11.2007
15:26
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mortan :: Fleczer chyba jednak jest lepszy.

02.11.2007
15:52
[18]

kubinho12 [ The Gooner ]

Cakiem inne typy piłkarza, ale Zidane był niesamowity do końca kariery i zawsze będzie (żywa legenda), a z zębacza i Cristianka nie wiadomo co zostanie...

02.11.2007
16:33
[19]

butch15 [ Konsul ]

Marek Walburg

02.11.2007
18:27
[20]

bartolo11 [ Pretorianin ]

1.Zidane
2.C.Ronaldo
3.Ronaldinho (kiedyś był lepszy, ale teraz...)

02.11.2007
18:31
smile
[21]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Zidane to na pewno. Po prostu Geniusz.
Ale najbardziej lubie Ronaldinho. Ma 27 lat jeszcze może dogonić Zidana ;]

02.11.2007
18:48
[22]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Zidane :)

Matirixos ---> Ee czy dogonić to nie jestem pewny ;) Ale nie kłóćmy się :)

02.11.2007
18:50
[23]

siekator [ Król Rybak ]

Henryk Wesołowski

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.