GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki to Program , pomozcie@9czym to chwycic?

01.11.2007
19:09
smile
[1]

inhalt [ Pretorianin ]

Jaki to Program , pomozcie@9czym to chwycic?

Witam was mianowicie szukam softu aby ze zdjec w formacie np 2600:1500, Zrobic zdjecia w formacie mniejszym np 800:600, poniewaz kupilem na prezent taka elektroniczna ramke do zdjec , i ma cale mnostow fotek do zgrania na memorke, i chcialbym to dla kogos zrobic , ztym ze niechce tego robic 1 po drugim tylko tak tasmowo np;caly katalog z 500 zdjeciami, licze na wasze pomoc , co mi polecacie
pozdrawiam Dwid

01.11.2007
19:11
[2]

Narmo [ nikt ]

IrfanView --> File --> Batch Conversion

01.11.2007
19:13
[3]

erton F [ Konsul ]

IrfanView i funkcja "batch conversion" - proste i sprawdzone. Tyle, ze to co podales to dwa rozne formaty.

01.11.2007
19:16
[4]

inhalt [ Pretorianin ]

Dwa rozne formaty???

01.11.2007
19:28
[5]

inhalt [ Pretorianin ]

erton F, pomoz plese.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.