GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tusk przeprosił, przeproś i ty!

01.11.2007
18:36
[1]

reksio [ Q u e e r ]

Tusk przeprosił, przeproś i ty!

Jak było, to sorry :)

01.11.2007
18:48
smile
[2]

Macco™ [ CFC ]

OMG

a posty na dole tej strony tez powalaja normalnie ja z zal.pl tylko za slowo zal wstawili przepraszam

01.11.2007
18:50
[3]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Przeproś!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7015598&N=1

01.11.2007
18:54
smile
[4]

cinekk [ Baccara ]

Przepraszam Polskę za jej prezydenta!

01.11.2007
19:01
smile
[5]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja także przeprosiłem

01.11.2007
19:04
smile
[6]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Przepraszam za prawie dwa metry wzrostu!

01.11.2007
19:11
smile
[7]

Caine [ Książę Amberu ]

Jako wyborca PO z przed 2 lat, przepraszam za Sawicką.

01.11.2007
19:21
smile
[8]

master53 [ Senator ]

"Przepraszam za: pana Tuska - za to, że jest Polakiem."

Na bank nie przejdzie przez cenzurę. Nie ma jak to wolność słowa.

01.11.2007
19:29
[9]

Sinic [ ]

Caine -->
W sumie obaj bedziemy poza watkiem. Jako ze nie glosowalem za PO 2 lata temu nie musze przepraszac za Sawicka. Ale jako ze 2 lata temu nie glosowalem przeciw PiS to przepraszam za Lipca.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.