gersiu [ Pretorianin ]
strona w yoyo
Cześć
Mam prośbę załozyłem sobie strone w yoyo.pl ale zrobilem to 1 raz i nie wiem za bardzo jak sie nią obsługiwać . Może mi ktoś to wytłumaczy gdzie zmienia wygląd ja się coś dodaje itd.
Z góry dzięki!!
chickenom [ The Ramones ]
Jak to założyłeś stronę? Na yoyo.pl dostajesz co najwyżej serwer o fatalnej jakości.
gersiu [ Pretorianin ]
serwer czy strona nie ważne proszę was chce założyć strone klanu z gry counter strike
Grzesiek [ www na-skroty pl ]
Ile masz lat? Wiek tu odgrywa dosyć znaczącą rolę.
gersiu [ Pretorianin ]
mam 14 lat co ma do tego wiek??
gersiu [ Pretorianin ]
gdy wpisuje adres strony pisze
YOYO
Błąd 403
Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu.
Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5).