GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

strona w yoyo

01.11.2007
15:52
[1]

gersiu [ Pretorianin ]

strona w yoyo

Cześć
Mam prośbę załozyłem sobie strone w yoyo.pl ale zrobilem to 1 raz i nie wiem za bardzo jak sie nią obsługiwać . Może mi ktoś to wytłumaczy gdzie zmienia wygląd ja się coś dodaje itd.
Z góry dzięki!!

01.11.2007
15:54
[2]

chickenom [ The Ramones ]

Jak to założyłeś stronę? Na yoyo.pl dostajesz co najwyżej serwer o fatalnej jakości.

01.11.2007
15:58
[3]

gersiu [ Pretorianin ]

serwer czy strona nie ważne proszę was chce założyć strone klanu z gry counter strike

01.11.2007
16:00
[4]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Ile masz lat? Wiek tu odgrywa dosyć znaczącą rolę.

01.11.2007
16:00
[5]

gersiu [ Pretorianin ]

mam 14 lat co ma do tego wiek??

01.11.2007
16:02
[6]

gersiu [ Pretorianin ]

gdy wpisuje adres strony pisze


YOYO

Błąd 403

Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu.

Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.