GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z misją 9 w lost planet

01.11.2007
15:50
[1]

Lucio18 [ Junior ]

Problem z misją 9 w lost planet

Witam!
Mam mały problem: Otóż nie wiem jak mam pokonać bosa w 9 misji (to jest akrid-pająk, żródło energi termalnej czy coś takiego). Celuje we wszystko co ma on żółte, ale on prawie w ogóle nie traci życia. Za to zabija mnie bardzo szybko. Może ktoś wie jak go zabić?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

01.11.2007
16:05
[2]

Uno07 [ Senator ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.