GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak długo czeka się na wydanie paszportu?

01.11.2007
14:13
smile
[1]

Vaisefoder [ Konsul ]

Jak długo czeka się na wydanie paszportu?

Jak w temacie. :)

01.11.2007
14:14
[2]

provos [ Generaďż˝ ]

Jak w tym samym województwie, co się urodziłeś, to chyba ze 2 tygodnie. Jak w innym - miesiąc.

01.11.2007
14:15
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Ja czekałem równo miesiąc

01.11.2007
14:16
[4]

QrKo_ [ ]

Okolo miesiaca, ale idzie zalatwci w kilka dni bez problemu.

01.11.2007
14:17
smile
[5]

sir_Raist [ Legionista ]

miesiac, bylo tak 15 lat temu i jest teraz tak samo tylko ze 15lat temu odbieralo sie go na komendach policji teraz jest to troszecke spokojniejsze miejsce ale i tak miesiac trzeba czekac od tyle z mojej strony

01.11.2007
14:18
smile
[6]

Vaisefoder [ Konsul ]

Bóg zapłać. :)

01.11.2007
14:53
[7]

dudka [ Legend ]

miesiąc,
jak już złożysz wniosek, będziesz mógł sprawdzić na stronie internetowej czy paszport jest gotowy do odebrania

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.