
Anthoris [ Pretorianin ]
Problem z jednym zadaniem w "Wiedźminie" Pomożcie!
Mam problem. Jestem w Wyzimie. Pokonałem kuroliszka i wyszedłem z Zygfrydem z kanałów. Daje polecenie śledzenia na mapie Vincenta aby odzyskać sprzęt. Dochodzę do miejsca gdzie żołnierze trenują walkę i nie moge otworzyć drzwi po prawej bo tam wskazuje ze mam iść! Pomocy!
provos [ Generaďż˝ ]
Sprzęt odzyskujesz w miejskim loszku, jest w skrzyni za kratą.
Anthoris [ Pretorianin ]
Ale jak tam dojść?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
W poradniku dołączonym do gry masz mape tego terenu i zaznaczony jest Loszek, a dokladnie jest troszeczke wczesneij w tej samej alejce co żołnierze.

Anthoris [ Pretorianin ]
No widze na mapie. "K" i tam trzeba wejść i tam bedzie skrzynia ze moim sprzetem??? A gdzie bedzie ten Vincent?