GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z jednym zadaniem w "Wiedźminie" Pomożcie!

01.11.2007
14:07
smile
[1]

Anthoris [ Pretorianin ]

Problem z jednym zadaniem w "Wiedźminie" Pomożcie!

Mam problem. Jestem w Wyzimie. Pokonałem kuroliszka i wyszedłem z Zygfrydem z kanałów. Daje polecenie śledzenia na mapie Vincenta aby odzyskać sprzęt. Dochodzę do miejsca gdzie żołnierze trenują walkę i nie moge otworzyć drzwi po prawej bo tam wskazuje ze mam iść! Pomocy!

01.11.2007
14:08
[2]

provos [ Generaďż˝ ]

Sprzęt odzyskujesz w miejskim loszku, jest w skrzyni za kratą.

01.11.2007
14:12
[3]

Anthoris [ Pretorianin ]

Ale jak tam dojść?

01.11.2007
14:14
[4]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

W poradniku dołączonym do gry masz mape tego terenu i zaznaczony jest Loszek, a dokladnie jest troszeczke wczesneij w tej samej alejce co żołnierze.

01.11.2007
14:34
smile
[5]

Anthoris [ Pretorianin ]

No widze na mapie. "K" i tam trzeba wejść i tam bedzie skrzynia ze moim sprzetem??? A gdzie bedzie ten Vincent?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.