GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FIFA 08

01.11.2007
13:19
[1]

wyspiarz [ Legionista ]

FIFA 08

Mam pytanko odnośnie gry FIFA 08. Mianowicie, czy orientuje sie ktoś czy jest możliwośc dodania drużyny z kategori "RESZTA śWIATA" do TRYBU MENEDżERSKIEGO? Prosze o posty na gg 7770482 lub e-mail [email protected]. DZIęKI!


FIFA 08 - wyspiarz
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.