wyspiarz [ Legionista ]
FIFA 08
Mam pytanko odnośnie gry FIFA 08. Mianowicie, czy orientuje sie ktoś czy jest możliwośc dodania drużyny z kategori "RESZTA śWIATA" do TRYBU MENEDżERSKIEGO? Prosze o posty na gg 7770482 lub e-mail [email protected]. DZIęKI!