GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy da sie przyspieszyc prace wiatraka na procku?

01.11.2007
13:12
[1]

Saluteer [ T-Bag ]

Czy da sie przyspieszyc prace wiatraka na procku?

Nie bardzo sie na tym znam, a obecnie mam 2,3tys obr/min, chcialbym moc to regulowac np podkrecic do 2,5 w czasie grania zeby sie nie grzal, da sie to jakims softem kontrolowac?

01.11.2007
13:14
[2]

Narmo [ nikt ]

Jeżeli temperatura wzrośnie to i prędkość wiatraczka powinna się zwiększyć.

Edit: Jak chcesz to robić ręcznie to skorzystaj z programu SpeedFan

01.11.2007
13:17
[3]

Saluteer [ T-Bag ]

Najlepiej to rozebrac i wyjac koc z kurzu :)

A Everestem sie da?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.