GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"szapoba"

01.11.2007
12:48
[1]

muniek2 [ Konsul ]

"szapoba"

mam glupie ale chyba i proste pytanie. jak poprawnie pisze sie slowo "szapoba"?

01.11.2007
12:51
[2]

Matt [ I Am The Night ]

Chapeaux Bas ...a znaczy to czapki (albo raczej kapelusze;)) z glow, gdyby byly watpliwosci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.