GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z fifą World Cup

01.11.2007
12:06
[1]

Małp@ [ MKS Mława ]

Problem z fifą World Cup

Gram w internecie w fife world cup na rozdzielczości 800 x 600 gdy zmienię na 1024 x 768 lub na 1280 x 1024 to się ekran przerywa na pół lub się tnie taka wycinanka się tworzy wiecie w czym tkwi problem???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.