Małp@ [ MKS Mława ]
Problem z fifą World Cup
Gram w internecie w fife world cup na rozdzielczości 800 x 600 gdy zmienię na 1024 x 768 lub na 1280 x 1024 to się ekran przerywa na pół lub się tnie taka wycinanka się tworzy wiecie w czym tkwi problem???