GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zasilacz

01.11.2007
11:53
[1]

viesiek [ Legend ]

zasilacz

czy jeśli posiadam obudowę z wbudowanym zasilaczem, to czy mogę w jakiś sbosób ten zasilacz wymienić? albo chociaż wyłączyć ten i jakoś podłączyć nowy?

01.11.2007
12:05
[2]

Narmo [ nikt ]

Jeżeli zasilacz jest przykręcany do obudowy to nie powinno być problemu.

01.11.2007
12:15
[3]

viesiek [ Legend ]

nooo, zdaje się że jest przykręcany. dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.