Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
Co to znaczy "relase " ( z emula )
Co to znaczy Relase i jak to można włączyć.
Czytam soibie komentarze wiedzmina na emulu a tam kazdy pisze ze wlaczyl już relase.
Co to jest i jak to włączyć??
daro [ Konsul ]
relase z ang jest to uwolnic (udostępnić)

Grucha [ Generaďż˝ ]
kazdy pisze ze wlaczyl już relase
OMFG :D
Saluteer [ T-Bag ]
Jezeli juz to release. Zwolnienie.
daro [ Konsul ]
btw. to jest dostatecznie dużo wiedzmina releasu jest w sklepach
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
aha, rzeczywiście mój błąd.
thx
yasiu [ Senator ]
oznacza to najwyzszy priorytet jakiegos pliku - cos, co niedawno zostalo wypuszczone i powinno byc rozpowszechniane jak najszybciej - jesli masz 100 plikow ktore sciaga jakis uzytkownik, najszybciej emule pozwoli mu sciagac wlasnie ten z priorytetem release