GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to znaczy "relase " ( z emula )

01.11.2007
11:50
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Co to znaczy "relase " ( z emula )

Co to znaczy Relase i jak to można włączyć.
Czytam soibie komentarze wiedzmina na emulu a tam kazdy pisze ze wlaczyl już relase.
Co to jest i jak to włączyć??

01.11.2007
11:56
[2]

daro [ Konsul ]

relase z ang jest to uwolnic (udostępnić)

01.11.2007
11:59
smile
[3]

Grucha [ Generaďż˝ ]

kazdy pisze ze wlaczyl już relase

OMFG :D

01.11.2007
12:15
[4]

Saluteer [ T-Bag ]

Jezeli juz to release. Zwolnienie.

01.11.2007
12:22
[5]

daro [ Konsul ]

btw. to jest dostatecznie dużo wiedzmina releasu jest w sklepach

01.11.2007
12:23
[6]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

aha, rzeczywiście mój błąd.
thx

01.11.2007
13:35
[7]

yasiu [ Senator ]

oznacza to najwyzszy priorytet jakiegos pliku - cos, co niedawno zostalo wypuszczone i powinno byc rozpowszechniane jak najszybciej - jesli masz 100 plikow ktore sciaga jakis uzytkownik, najszybciej emule pozwoli mu sciagac wlasnie ten z priorytetem release

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.