GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

program ala fraps potrzebny

01.11.2007
11:33
[1]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

program ala fraps potrzebny

prosiłbym o danie linka do nagrywania filmików w grach.
potrzebny mi do najlepszych akcji do f1 challenge z kumplami w multi.
fraps niejest zły tylko strasznie fps-y szwankują

01.11.2007
11:49
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Szwankują, bo masz pewnie za słabego kompka. :)

Ewentualnie spróbuj tu >>
obniżyć jakość.

Jeśli koniecznie chcesz spróbować coś innego - może GameCam?


program ala fraps potrzebny - Stranger [Gry-OnLine]
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.