prosiłbym o danie linka do nagrywania filmików w grach.
potrzebny mi do najlepszych akcji do f1 challenge z kumplami w multi.
fraps niejest zły tylko strasznie fps-y szwankują
01.11.2007
11:49
[2]
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Szwankują, bo masz pewnie za słabego kompka. :)
Ewentualnie spróbuj tu >>
obniżyć jakość.
Jeśli koniecznie chcesz spróbować coś innego - może GameCam?