garnaszek [ Chor��y ]
Wiedźmin medytacja problem
Wszedlem w tryb medytacji po rozmowie, rozdalem talenty i jest takie cos, nic sie nie dzieje ... jak moge wyjsc z tego trybu?
Mac94 [ TF2 Player ]
Musisz kliknąć na ---------->
daro [ Konsul ]
dokladnie zaznaczasz czas medeytacji bądź pore dnia i klikasz