
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
Controller Simple Communications
witam
mam problem z Controller Simple Communications, zainstalowalem karte sieciowa w laptopie, ale dalej byl wykrzyknik, ściągnąłem primary pack dla winn2000 i tam gdzies sa te sterowniki (chyba, ja nie wiedze ich)
wlaczam setup (nie ma plikow ze sterownikami) instaluje sie i robi restart,
po wlaczeniu pojawia sie okno aktualizacji (takie jak sie wlaczy w menadzerze zadan przy aktualizacji sterownikow) i takie male jak podczas wyszukiwania sprzetu/ instalowaniu, ale jesli nie znajde sam sterownika to nic nie zrobi (przegladaj),
a ja nie wiem gdzie ten sterownik jest,
plyt do kompa nie mam, na stronie IBM nie ma sterow do chipsetu ani plyty glownej, mam nadzieje ze wyrazilem sie w miare jasno
prosze o pomoc
pozdrawiam
mam IBM t21
plyta glowna 2647AL1
system - win2000