GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tesco itp 1szego listopada

01.11.2007
10:10
[1]

boskijaro [ Senator ]

Tesco itp 1szego listopada

Hej, mam pytanie czy dziś jest otwarte Tesco i inne markety, jak to jest z tymi świętami ? Czy jutro będzie pootwierane ?

01.11.2007
10:11
[2]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

nie

01.11.2007
10:12
smile
[3]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Czemu miało by być jutro zamkniętę?
Toż to normalny dzień :D Tak jak każdy inny.

01.11.2007
10:12
[4]

beowulff [ X ]

dzis zamkniete jutro otwarte.....

01.11.2007
10:12
[5]

Popielny [ Grand ]

Dziś nie, jutro tak

01.11.2007
10:13
smile
[6]

boskijaro [ Senator ]

ok dzięki :) eh te święta :/ ale przynajmniej można pograć

aaa jeszcze 1 pytanie 24 grudnia beda otwarte ? bo wiem że cos tam namieszali ale dokładnie nie wiem co :/

01.11.2007
10:15
[7]

Triple_X [ Pretorianin ]

24grudnia nie ma żadnego święta, więc sklepy będą otwarte, tyle że krócej.

Zamknięte będą dopiero 25 i 26 grudnia :)
Tak samo jak w nowy rok, wielkanoc, zielone świątki i inne cuda na kiju.

01.11.2007
10:17
[8]

gorsett [ Chor��y ]

Nowy Rok, oba dni Świąt Wielkanocnych, 1 i 3 maja, pierwszy dzień świąt Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), Boże Ciało, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (15 sierpień), 11 listopada i w Boże Narodzenie (25, 26 grudnia).

01.11.2007
10:22
[9]

cinekk [ Baccara ]

cos tam namieszali ale dokładnie nie wiem co

To jedno ze zgniłych jaj podrzuconych w ostatnich dniach PiSuarowskiego rządu dla PO. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.