
matirixos [ BLAUGRANA ]
Azerus co jest grane :(
Wczoraj wieczorem miałem 86 %. Dzisiaj patrze rano ściągło się wszystko a jest 12 % :/
Strasznie się wkur*****. Mam neta tylko 512 to długo to ściągałem a teraz nie wiem o co chodzi :|
Pomoze ktoś ?
Devil_Son [ Sponge! ]
Dane muszą się załadować do poziomu 86%, a dopiero potem zacznie sie dalsze pobieranie.
innymi słowy, program doczytuje dane. Daj mu trochę czasu.
Adamek22 [ Dr Onan ]
zapomniales zamazac rozniez tytul gry na zakladce wstydz sie !
matirixos [ BLAUGRANA ]
Devil--> COś nie jest tak ;/ Na 4.95 GB ściągło się 4.98 GB ;/ I 12.6 % jest ...
Devil_Son [ Sponge! ]
Dane muszą się doładować. Poczekaj trochę z włączonym programem aż załadują sie do końca.

WolverineX [ Legend ]
to wyglada na bledny hash. i azurek zaczal sciagac odm eijsca gdzie ostatnio go nie mial.
3giga w ta czyw ta hehe
a lepiej idz do sklepu i kup oryginal. mniej nerwow , wieksza satysfakcja. i podziekujesz tworca za gre.

matirixos [ BLAUGRANA ]
Nie mam za dużo kasy. Kupuje Fma więc na Pro nie mam ;] Kurde tyle ściągałem ten plik i na marne :(
WolverineX [ Legend ]
rada na przyszlosc: jesli masz takie słabe łącze, sciagaj duze pliki jak ten w podzielonych paczuszkach po 15mb or 50mb. co zmniejszy liczbe bledednych danych wrazie bledu