GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Azerus co jest grane :(

01.11.2007
09:22
smile
[1]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Azerus co jest grane :(

Wczoraj wieczorem miałem 86 %. Dzisiaj patrze rano ściągło się wszystko a jest 12 % :/
Strasznie się wkur*****. Mam neta tylko 512 to długo to ściągałem a teraz nie wiem o co chodzi :|

Pomoze ktoś ?

01.11.2007
09:27
smile
[2]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Tu jak coś to scrren :(


Azerus co jest grane :(  - matirixos
01.11.2007
09:34
[3]

Devil_Son [ Sponge! ]

Dane muszą się załadować do poziomu 86%, a dopiero potem zacznie sie dalsze pobieranie.
innymi słowy, program doczytuje dane. Daj mu trochę czasu.

01.11.2007
09:48
[4]

Adamek22 [ Dr Onan ]

zapomniales zamazac rozniez tytul gry na zakladce wstydz sie !

01.11.2007
09:49
[5]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Devil--> COś nie jest tak ;/ Na 4.95 GB ściągło się 4.98 GB ;/ I 12.6 % jest ...

01.11.2007
09:53
[6]

Devil_Son [ Sponge! ]

Dane muszą się doładować. Poczekaj trochę z włączonym programem aż załadują sie do końca.

01.11.2007
09:53
smile
[7]

WolverineX [ Legend ]

to wyglada na bledny hash. i azurek zaczal sciagac odm eijsca gdzie ostatnio go nie mial.
3giga w ta czyw ta hehe


a lepiej idz do sklepu i kup oryginal. mniej nerwow , wieksza satysfakcja. i podziekujesz tworca za gre.

01.11.2007
09:56
smile
[8]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Nie mam za dużo kasy. Kupuje Fma więc na Pro nie mam ;] Kurde tyle ściągałem ten plik i na marne :(

01.11.2007
10:20
[9]

WolverineX [ Legend ]

rada na przyszlosc: jesli masz takie słabe łącze, sciagaj duze pliki jak ten w podzielonych paczuszkach po 15mb or 50mb. co zmniejszy liczbe bledednych danych wrazie bledu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.