GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Manhunt 2 problem z ostatnią misją.

01.11.2007
09:16
[1]

GinterSS1 [ Junior ]

Manhunt 2 problem z ostatnią misją.

Ostatnia misja dzieje się na cmentarzu gdzie pochowałem żone. Pokazał sie filmik i niby gra się zakonczyła a jeszcze jedną misje mam zablokowaną i nie wiem jak to odblokować. HELP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.