GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ile zarabia duchowny

01.11.2007
01:30
smile
[1]

immortal''' [ Pretorianin ]

ile zarabia duchowny

tak jak w tytule.

01.11.2007
01:33
[2]

wysia [ Senator ]

Mniej niz architekt.

01.11.2007
01:41
[3]

WolverineX [ Legend ]

tyle ile na tace mu dadza

spoiler start
i ze sprzedarzy wina
spoiler stop

01.11.2007
01:41
[4]

Wintermoon [ Pretorianin ]

to doprawdy durne pytanie, ale skoro tego chesz to proszę, Sunicki duchowny w Tirkicie zarabia 1340 drachmy dziennie

01.11.2007
01:41
[5]

Coy2K [ Veteran ]

i pilot samolotu pasażerskiego

01.11.2007
01:48
[6]

m997 [ Konsul ]

hmm xD mi wikary kiedys na lekcji odpowiedział że ok 4 tys

01.11.2007
01:52
[7]

LooZ^ [ be free like a bird ]

David Duchowny?

01.11.2007
01:53
[8]

Briereos [ Pretorianin ]

W czasach świetności Archiwum X to Dawid na pewno sporą kasę trzepał.. Niewiem gdzie teraz aktorzyna się udziela, jakby ciszej się o nim zrobiło..

01.11.2007
01:57
smile
[9]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

LooZ^--> David Duchovny (nazwisko pisze się przez v Duchovny).

01.11.2007
01:59
smile
[10]

m997 [ Konsul ]



x files 2 :))

01.11.2007
02:13
[11]

LooZ^ [ be free like a bird ]

zajcev: Ale immortal moze o tym nie wiedziec :)

01.11.2007
02:23
smile
[12]

qLa [ MPO Proud Member ]

Swoja droga tak sie ostatnio zastanawialem, gdzie to ten Duchovny sie podzial - zrezygnowal z aktorstwa? Czy zadne sensowny ( popularny? ) angaz mu sie nie trafil?

01.11.2007
02:28
[13]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Ostatnio grał w serialu Californication.
Całkiem fajny serial :)

01.11.2007
03:32
[14]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Na BMWu i złotego roleksa starcza :]

spoiler start
Ile wyciągnie od wierzacych tyle ma ...
spoiler stop

01.11.2007
08:24
[15]

erton F [ Konsul ]

!!!UWAGA!!!


odpowiedz na temat:

01.11.2007
10:10
[16]

LukaszZiom [ Centurion ]

prawie 1000zł za każdą mszę, za ślub - jest napis ''Co łaska suma trzy cyfrowa min." + wszystkie inne imprezy itp czyli duchowni zarabiają kupę kasy.

01.11.2007
10:21
[17]

sweep [ Konsul ]

immortal --> szukasz pracy ?

01.11.2007
10:24
[18]

litlat [ (A)//(E) ]

Nie wiem jak inni się cenią ale wczoraj musieliśmy 'wynająć' księdza na pogrzeb. Krzyknął sobie 1000zł + z organistą dogadywać się indywidualnie. Biedni to oni nie są. Tym bardziej, że podatku od tego nie musi odprowadzać.

01.11.2007
10:25
smile
[19]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Urząd Pracy w........(Wpisujcie sobie miejscowości) :D

01.11.2007
10:54
[20]

szuru-buru [ The Outsider ]

Briereos <- w serialu gra swoją drogą całkiem dobrym, a nazywa Californication

01.11.2007
11:00
[21]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

oj dużo dużo hajsu !!!!!!!
no ale nie jestem zazdrosny no bo kto mi bronił iść do szkoły katolickiej ?

01.11.2007
11:02
[22]

siekator [ Król Rybak ]

Aga Daje?

01.11.2007
11:07
smile
[23]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Duchovny??? Ile zarabia David Duchovny??? O, kurcze! To jest zaje...fajny pomysł na scenariusz do następnego sezonu serialu "Z archiwum X". Heh... Znowu lustrujemy teczki...

01.11.2007
11:15
[24]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Co łaska...

01.11.2007
11:20
smile
[25]

Caine [ Książę Amberu ]

Nie wiem skąd ten popularny wśród gawiedzi pogląd, że księża są zwolnieni z podatków...

01.11.2007
11:33
smile
[26]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

No właśnie, tak jestem ciekaw bo ksiądz w mojej szkole sobie jeździ Mondeo 2005... i jeszcze mówił ze sam zarobił na nie.

01.11.2007
11:51
[27]

Foks!k [ Volleball - ]

No właśnie, tak jestem ciekaw bo ksiądz w mojej szkole sobie jeździ Mondeo 2005... i jeszcze mówił ze sam zarobił na nie.


sts ? :D:D

Księża żyją z Tacy, za kasę która dostana za odprawienie ślubu, pogrzebu. zależy jaki ksiądz jedni biorą za takie coś 500 zl ini 800 A inni co laska ... W miastach malo ludzi daje ksiedzu na utrzymanie parafii .., ale na wsiach jest taka tradycja ze każda rodzina powinna raz na rok dać 50 zl - 100 lub więcej na utrzymanie swojej parafii. A ksiądz w zamian odprawia msze za ta rodzinę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.