dudzik. [ Centurion ]
silkroad
Nie wiem jak dla was ale dla mnie wyglada na prawdzie
www.silkhelp.yoyo.pl gra mnie znudziła wpisałem tam moj login i hasło 3 tygodnie temu mam postac na 48 lvl i nie straciłem konta wiec nie jest to oszustwo (tak mi sie wydaje nie ponosze za to odpowiedzialnosci) moze ktos sprawdzi nie wiem czy jest roznica czy to autosugestia ale pobawic sie mozna jele ktos nie ma nic do stracenia czekam na opinie (i prosze nie pisac odrazu ze to oszustwo zanim nie sprawdzicie i wyzywac mnie nie jestem autorem tego czegos znalazłem to przez przypadek)

davhend [ Ghost of Sparta ]
Właśnie przez takich ludzi i takie oszustwo przestałem w tą grę "pykać"... Zastanawiałeś się kiedyś, co czuje taki człek po drugiej stronie ekranu, który zapiernicza 18h na dobę, aby nazbierać 20 woreczków jakiegoś ścierwa potrzebnego do ukończenia kłesta, jak widzi, że inni nie expią, tylko jadą na haksach? Czuje frustrację, potem jeden player zaraża tą frustracją drugiego gracza i takim o to sposobem złość ta rozchodzi się po serwerze szybciej niż AIDS po Ameryce. W efekcie uczciwi ludzie przestają w to grać i zostają sami cziterzy i azjaci.