stefan99 [ Konsul ]
Nawigacja satelitarna
Witam.
Poszukuję programu na telefon Sony-Ericsson K750i do nawigacji. Nie mam odbiornika GPS wiec chciałbym żeby program łączył się z satelitami za pomocą GPRS-u. Chciałbym również aby program był darmowy (żaden abonament za korzystanie nie wchodzi w grę).
Z góry dzięki za pomoc.

Regis [ ]
Ja rozumiem, że święta co raz bliżej, ale takie marzenia to chyba lekka przesada.
Lutz [ Senator ]
Nie myslales moze o laczeniu z satelitami przez irde ? to chyba jeszcze popularniejsze.

N2 [ negroz ]
To w jaki sposób przez połaczenie GSM satelity GPSu ustalą Twoją pozycje?
Zalen [ Centurion ]
wgraj google maps, nie wiem tylko czy dziala na europe

wysia [ Senator ]
No co, Nokie mialy antyradar, to i SE moga miec taki fajny GPS. Czego sie smiejecie?
gromusek [ Street View ]
musisz kupic odbiornik GPS na BT to po pierwsze primo

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
no a nie połaczysz sie z satelita przez samo BT?:) oddaj telefon za słaby:) w dzisiejszych czasach to normalka:)albo spróbuj przez Irde. moze sie uda:) chociaz pochmurno jest:P
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
stefan99 -> chyba nie da rady...