GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nawigacja satelitarna

31.10.2007
22:53
[1]

stefan99 [ Konsul ]

Nawigacja satelitarna

Witam.

Poszukuję programu na telefon Sony-Ericsson K750i do nawigacji. Nie mam odbiornika GPS wiec chciałbym żeby program łączył się z satelitami za pomocą GPRS-u. Chciałbym również aby program był darmowy (żaden abonament za korzystanie nie wchodzi w grę).

Z góry dzięki za pomoc.

31.10.2007
22:54
smile
[2]

Regis [ ]

Ja rozumiem, że święta co raz bliżej, ale takie marzenia to chyba lekka przesada.

31.10.2007
23:09
[3]

Lutz [ Senator ]

Nie myslales moze o laczeniu z satelitami przez irde ? to chyba jeszcze popularniejsze.

31.10.2007
23:29
smile
[4]

N2 [ negroz ]

To w jaki sposób przez połaczenie GSM satelity GPSu ustalą Twoją pozycje?

31.10.2007
23:53
[5]

Zalen [ Centurion ]

wgraj google maps, nie wiem tylko czy dziala na europe

31.10.2007
23:57
smile
[6]

wysia [ Senator ]

No co, Nokie mialy antyradar, to i SE moga miec taki fajny GPS. Czego sie smiejecie?

01.11.2007
08:23
[7]

gromusek [ Street View ]

musisz kupic odbiornik GPS na BT to po pierwsze primo

01.11.2007
09:24
smile
[8]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

no a nie połaczysz sie z satelita przez samo BT?:) oddaj telefon za słaby:) w dzisiejszych czasach to normalka:)albo spróbuj przez Irde. moze sie uda:) chociaz pochmurno jest:P

01.11.2007
10:32
[9]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

stefan99 -> chyba nie da rady...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.