GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przeproś Lecha :)

31.10.2007
22:24
[1]

kryski [ Chor��y ]

Przeproś Lecha :)

31.10.2007
22:30
[2]

Soulcatcher [ end of winter ]

Egocentryzm braci Kaczyńskich przerasta nawet mój własny egocentryzm:) Przepraszam cię Lechu.

31.10.2007
22:33
smile
[3]

Molpi [ Pr0 Senator ]

Fajny filmik ;)
Lechu wybacz mi!

31.10.2007
22:33
[4]

alpha_omega [ Senator ]

Dobre, dobre :)

Soul ----------------> To się musiały bliźniaki postarać :) Ale mojego egocentryzmu nie pobiją :P Nie przeproszę!!!

31.10.2007
22:38
[5]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

I'm so sorry... PLZ forgive me :)

31.10.2007
22:43
[6]

Vader [ Legend ]

A ja postanowiłem dla odmiany popierać Lecha:)

31.10.2007
22:46
[7]

siekator [ Król Rybak ]

I tu jest żak.

01.11.2007
01:06
smile
[8]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Przeprosiłem

01.11.2007
01:09
[9]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ja też przeprosiłem :(

01.11.2007
01:16
smile
[10]

sokoip [ Niggy Tardust ]

nieprawdopodobne!!!
admin przeprasza Lechiandera!

01.11.2007
01:18
smile
[11]

Shirue [ Konsul ]

Lechu przpraszam ze w tamtych czasach nie bylo aborcji

01.11.2007
01:19
smile
[12]

Krees [ Generaďż˝ ]

<<=== piokos

Aż chyba napiszę maila do Lechiandera, niech się chłopak też pośmieje :D.

01.11.2007
01:20
smile
[13]

Andrei [ killah beez ]

Durne wyśmiewanie się....

01.11.2007
01:21
smile
[14]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Lubię Lecha. Codziennie wieczorem, przed snem, biorę go do ręki, przechylam i wypijam do dna.

01.11.2007
03:25
[15]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

A ja nie przepraszam :) W żaden sposób go nie obraziłem :p

01.11.2007
05:12
[16]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Przepraszam Janek..

01.11.2007
07:24
smile
[17]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

hehe królowa i "exuse me" :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.